d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mějte Se Tu ! > info uvnitř
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 27 2007 02:22am
odhliadnuc od toho ze odkedy som zacal L II. tak som D II. ani nespustil, nechapem vyznam bumpu topicu z 22.7.2007, zeby +1? smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 27 2007 04:17am
Quote (M0f0 @ Thu, Sep 27 2007, 08:22am)
odhliadnuc od toho ze odkedy som zacal L II. tak som D II. ani nespustil, nechapem vyznam bumpu topicu z 22.7.2007, zeby +1? smile.gif


Nepoustis D II ale sem chodis az podezrele casto!
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 27 2007 04:48am
Taky zvazuju odchod... budu mit novej herni pocitac, tak se mozna vratim na offline scenu...
jinak enjoy RL speede wink.gif a cu
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 27 2007 06:17am
Quote (Leri @ Thu, 27 Sep 2007, 12:17)
Nepoustis D II ale sem chodis az podezrele casto!


tj, ale to snad neni problem, ked tu mame L II. topic nie? a ked sem chodia typci s ktorymi som hraval D II a teraz s nimi hravam nieco nove
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 27 2007 06:41am
Quote (Josefista @ Thu, 27 Sep 2007, 12:48)
Taky zvazuju odchod... budu mit novej herni pocitac, tak se mozna vratim na offline scenu...
jinak enjoy RL speede wink.gif a cu


trochu pozdě, ale dík biggrin.gif..... Rl užívám dobře ^^

a Unlu, dobře bys udělal smile.gif

stop immedeately !!!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 27 2007 07:25am
fake.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 29 2007 09:31am
JSi charakter speedy tongue.gif ja uz taky dia nehraju.. smile.gif dlooooouho dlooouho
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 29 2007 12:08pm
@ spid

prestane o 50% procent, pac budu muset pracovat .


ALE i v praci mam k dispozici internet a notase takze nevim jestli to bude -50% nebo naopak +50% xD
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 29 2007 12:32pm
Quote (undead_lord @ Sat, 29 Sep 2007, 20:08)
@ spid

prestane o 50% procent, pac budu muset pracovat .


ALE i v praci mam k dispozici internet a notase takze nevim jestli to bude -50% nebo naopak +50% xD


LOOOOL

prosě přestaň ^^
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 30 2007 01:27am
Quote (FF-speed @ Sat, Sep 29 2007, 06:32pm)
LOOOOL

prosě přestaň ^^


presne, ja uz soba taky prestal asslickovat
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll