d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nastaveni V Dia > insajd >>
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Jul 20 2007 02:23am
Quote (Killer111 @ Thu, Jul 19 2007, 06:32pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 19 2007, 07:25pm)
Quote (z3r0. @ Thu, Jul 19 2007, 02:24pm)
nepovim
vam how to, nebot to nevim a nikdy sem se o to nezajimal. venuji se
pouze pvp a prijde mi to nefer to pouzivat, jen sem se stim setkal
nekolikrat u druhych hracu v pvp komunite, ve ktere sem clenem.


jak poznas nekoho kdo ma hr? Jenom podle toho ze ti da nl kdyz jsi daleko?


a to je fér? když tě amka vidí a solí namelock a ty jí nevidíš a jen schytáváš ? smile.gif


nerikal jsem ze je to fer, ale jenom se ptam jak se to da poznat. Protoze ne vzdycky na to muzes prijit. Amka ti da nl na 1-2 hity pak schvalne bude strilet vedle, pak to bude vypadat jako nahoda ...
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jul 21 2007 01:58am
Quote (melcz @ Thu, 19 Jul 2007, 19:39)
Quote (CarodeJ @ Thu, 19 Jul 2007, 02:16)
tim vam rly to hrani zkurvim, kdyz chci vetsi to zasrany okno, protoze se to da hrat jen pri nizsim rozliseni, neb pri 1600*1200 je 800*600 okno fakt maly ... a uprimne receno, nehodlam mit na 21" 1024*768


jo, zkurvis, jako s mh, tppk apod. vsechno to jsou stejny sracky, proste proc by mel mit nekdo vyhodu nad ostatnimi (coz presne hacky delaj), proc zrovna ty, hmm?

ja hraju na 1920x1200 a taky si nestezuju


tobe nic nezkurvim ... pvp s vama nehraju a pvm s vama taky nehraju, tak o co jde ?
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 21 2007 03:32am
Quote (undead_lord @ Fri, Jul 20 2007, 09:23am)
Quote (Killer111 @ Thu, Jul 19 2007, 06:32pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Jul 19 2007, 07:25pm)
Quote (z3r0. @ Thu, Jul 19 2007, 02:24pm)
nepovim
vam how to, nebot to nevim a nikdy sem se o to nezajimal. venuji se
pouze pvp a prijde mi to nefer to pouzivat, jen sem se stim setkal
nekolikrat u druhych hracu v pvp komunite, ve ktere sem clenem.


jak poznas nekoho kdo ma hr? Jenom podle toho ze ti da nl kdyz jsi daleko?


a to je fér? když tě amka vidí a solí namelock a ty jí nevidíš a jen schytáváš ? smile.gif


nerikal jsem ze je to fer, ale jenom se ptam jak se to da poznat. Protoze ne vzdycky na to muzes prijit. Amka ti da nl na 1-2 hity pak schvalne bude strilet vedle, pak to bude vypadat jako nahoda ...


V train game nijak, pokud se jedna o tour nebo tak.... tak mu reknes at posle screen s rozlisenim 640x480 na mail europvp. To by melo stacit.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll