vim ze to sem nepatri, ale aby jste se nezblaznili ze vsech tech kytar, tak tady mate Dejva Lombarda (bubenik Slayer a Grip inc.), podle me nejlepsiho bubenika na svete
Vydrzte do drtiveho nastupu dupaku

to je masina jak cyp

ten tema palickama macha tak rychle ze to vypada ze snima macha hrozne pomalu
http://www.youtube.com/watch?v=F3CJxDpWZfka tady je mu videt na ruce:
http://www.youtube.com/watch?v=vQpIpy1xU74 This post was edited by Josefista on Sep 13 2007 03:42pm