d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Proč Se Nidky Nedovedeme Držet Témata Topicu ? > ???
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 17 2007 01:33pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, 17 Jul 2007, 18:43)
ja porad nevim co je na spamu spatnyho pokud to neni ze nekdo 5x quotne stejnou vec a nic nenapise....
kdyz jsi nekdo chce napsat noob (hi okp) tak proc ne smile.gif


Noob Vik


This post was edited by FF-speed on Jul 17 2007 01:33pm
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Jul 17 2007 05:27pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, 17 Jul 2007, 20:43)
ja porad nevim co je na spamu spatnyho pokud to neni ze nekdo 5x quotne stejnou vec a nic nenapise....
kdyz jsi nekdo chce napsat noob (hi okp) tak proc ne smile.gif


treba proto, noob a hi okp jde napsat i pres pm a neotravuje to ostatni, kteri by se chteli i neco dozvedet ... zlaty DD v tomhle ohledu, me tu chybi nekdo jako matysek

si spamujte v trade foru, to je taky OK?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 17 2007 09:28pm
Quote (melcz @ Wed, Jul 18 2007, 12:27am)
Quote (Sentinel4 @ Tue, 17 Jul 2007, 20:43)
ja porad nevim co je na spamu spatnyho pokud to neni ze nekdo 5x quotne stejnou vec a nic nenapise....
kdyz jsi nekdo chce napsat noob (hi okp) tak proc ne smile.gif


treba proto, noob a hi okp jde napsat i pres pm a neotravuje to ostatni, kteri by se chteli i neco dozvedet ... zlaty DD v tomhle ohledu, me tu chybi nekdo jako matysek

si spamujte v trade foru, to je taky OK?


word. ^^ i kdyz spam muze bejt nekdy prdel smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 19 2007 10:02pm
sem najivně psal njagovy aby to lockl nebo aby stim něco udělal eodepsal a už ani neodepíše pokud tu má být bordel tak budiž
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 19 2007 11:40pm
Quote (Lua @ Fri, 20 Jul 2007, 06:02)
sem najivně psal njagovy aby to lockl nebo aby stim něco udělal eodepsal a už ani neodepíše pokud tu má být bordel tak budiž


musis napisat modovi, njag riesi trochu ine veci...

€: okrem toho to mas v sigu chybne tongue.gif

This post was edited by M0f0 on Jul 19 2007 11:41pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll