Quote (Sentinel4 @ Tue, 17 Jul 2007, 20:43)
ja porad nevim co je na spamu spatnyho pokud to neni ze nekdo 5x quotne stejnou vec a nic nenapise....
kdyz jsi nekdo chce napsat noob (hi okp) tak proc ne

treba proto, noob a hi okp jde napsat i pres pm a neotravuje to ostatni, kteri by se chteli i neco dozvedet ... zlaty DD v tomhle ohledu, me tu chybi nekdo jako matysek
si spamujte v trade foru, to je taky OK?