Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:10)
Quote (unknown_spirit @ Sat, Jul 14 2007, 12:07pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 13:02)
trošku mi připominaš banička

ale už s toho vyrostl a je to typek

ty s toho nikdy nevyrosteš

najdi si galerii od soufta a provnej tvuj sig s jeho sigem owned ? pls kry kid
runner ma new rule ? triple ";)" per post ?
i 4x to tam chceš ?

hlavně že to děla karbec

jebat to mě nejebe ani v nejmenšim
machruješ tu ty

ty si začal nebo se mylim ?
tvoje iq je vic low nez sem myslel .. celou dobu tema


se snazim naznacit ze tam mas 3 -.-
tyy chytrejsi to pochopej