d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pici Star Je Locked :( > kurva drat
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 04:03am
sem nevěděl že ladder trval 5 měsíců smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 04:05am
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:03am)
sem nevěděl že ladder trval 5 měsíců smile.gif


oh ^^ :> mno to je fuck wink.gif neviš jak hraju dlouho wink.gif

edit: ale ty zase řekneš že to je tvuj 3 nebo 4 ladder wink.gif takže se s tebou hadat nebudu wink.gif bež si zahrat na kytaru ja se půjdu napít kk np baj

This post was edited by Runn3r on Jul 14 2007 04:05am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 04:06am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 10:05)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:03am)
sem nevěděl že ladder trval 5 měsíců smile.gif


oh ^^ :> mno to je fuck wink.gif neviš jak hraju dlouho wink.gif

edit: ale ty zase řekneš že to je tvuj 3 nebo 4 ladder wink.gif takže se s tebou hadat nebudu wink.gif bež si zahrat na kytaru ja se půjdu napít kk np baj


třetí ano smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 04:07am
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:06am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 10:05)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:03am)
sem nevěděl že ladder trval 5 měsíců smile.gif


oh ^^ :> mno to je fuck wink.gif neviš jak hraju dlouho wink.gif

edit: ale ty zase řekneš že to je tvuj 3 nebo 4 ladder wink.gif takže se s tebou hadat nebudu wink.gif bež si zahrat na kytaru ja se půjdu napít kk np baj


třetí ano smile.gif


no vidiš smile.gif takže ho znaš určitě lepe wink.gif maš skvěle kamarady tak šupej na baaly wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 04:08am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 10:07)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:06am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 10:05)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:03am)
sem nevěděl že ladder trval 5 měsíců smile.gif


oh ^^ :> mno to je fuck wink.gif neviš jak hraju dlouho wink.gif

edit: ale ty zase řekneš že to je tvuj 3 nebo 4 ladder wink.gif takže se s tebou hadat nebudu wink.gif bež si zahrat na kytaru ja se půjdu napít kk np baj


třetí ano smile.gif


no vidiš smile.gif takže ho znaš určitě lepe wink.gif maš skvěle kamarady tak šupej na baaly wink.gif


nn baals ... quiting d2 for holidays sad.gif ..... no time to play, u know ?

a netvrdim ze ho znam lépe známe ho asi stejně dlouho biggrin.gif

jen sem spíš nevěděl že ho znáš

This post was edited by FF-speed on Jul 14 2007 04:08am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 04:10am
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:08am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 10:07)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:06am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 10:05)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:03am)
sem nevěděl že ladder trval 5 měsíců


oh ^^ :> mno to je fuck wink.gif neviš jak hraju dlouho wink.gif

edit: ale ty zase řekneš že to je tvuj 3 nebo 4 ladder wink.gif takže se s tebou hadat nebudu wink.gif bež si zahrat na kytaru ja se půjdu napít kk np baj


třetí ano


no vidiš takže ho znaš určitě lepe wink.gif maš skvěle kamarady tak šupej na baaly wink.gif


nn baals ... quiting d2 for holidays ..... no time to play, u know ?

a netvrdim ze ho znam lépe známe ho asi stejně dlouho

jen sem spíš nevěděl že ho znáš


wink.gif sem s nim hral east od 1 lvlu wink.gif europe sem mu daval itemz wink.gif ne perf a godly ale co potřeboval sem mu dal wink.gif když sem měl wink.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 14 2007 06:28am
Quote (FF-speed @ Sat, 14 Jul 2007, 10:50)
runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^


on totiz zadnou jinou sig nema visco xddd schvalne sleduj ze to tam bude mit porad ikdyz uz to nebude treba vubec aktualni ;]

Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 06:29am
Quote (unknown_spirit @ Sat, Jul 14 2007, 12:28pm)
Quote (FF-speed @ Sat, 14 Jul 2007, 10:50)
runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^


on totiz zadnou jinou sig nema visco xddd schvalne sleduj ze to tam bude mit porad ikdyz uz to nebude treba vubec aktualni ;]


oh dojebal si mě sad.gif už nepiš okp prosim nebo to fakt nedam sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 06:31am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:29)
Quote (unknown_spirit @ Sat, Jul 14 2007, 12:28pm)
Quote (FF-speed @ Sat, 14 Jul 2007, 10:50)
runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^


on totiz zadnou jinou sig nema visco xddd schvalne sleduj ze to tam bude mit porad ikdyz uz to nebude treba vubec aktualni ;]


oh dojebal si mě sad.gif už nepiš okp prosim nebo to fakt nedam sad.gif


hm ted si mu teda dal -.-
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 06:32am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:31pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:29)
Quote (unknown_spirit @ Sat, Jul 14 2007, 12:28pm)
Quote (FF-speed @ Sat, 14 Jul 2007, 10:50)
runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^


on totiz zadnou jinou sig nema visco xddd schvalne sleduj ze to tam bude mit porad ikdyz uz to nebude treba vubec aktualni ;]


oh dojebal si mě sad.gif už nepiš okp prosim nebo to fakt nedam sad.gif


hm ted si mu teda dal -.-


a ty mi taky wink.gif :<
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll