Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 10:07)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:06am)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 10:05)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 10:03am)
sem nevěděl že ladder trval 5 měsíců

oh ^^ :> mno to je fuck

neviš jak hraju dlouho

edit: ale ty zase řekneš že to je tvuj 3 nebo 4 ladder

takže se s tebou hadat nebudu

bež si zahrat na kytaru ja se půjdu napít kk np baj
třetí ano

no vidiš

takže ho znaš určitě lepe

maš skvěle kamarady tak šupej na baaly

nn baals ... quiting d2 for holidays

..... no time to play, u know ?
a netvrdim ze ho znam lépe známe ho asi stejně dlouho

jen sem spíš nevěděl že ho znáš
This post was edited by FF-speed on Jul 14 2007 04:08am