Quote (vine @ Thu, 12 Jul 2007, 21:49)
jabber rulz,klient psi vali z flashky kdykoliv kdekoliv
!
Quote (MrReaper @ Thu, 12 Jul 2007, 22:53)
tak casteji sezenes ICQ nez jabber
ICQ transport na jabber serveru taky funguje dobre .)
Quote (melcz @ Thu, 12 Jul 2007, 23:05)
icq je sracka, tedy offic client a jejich zachazeni s protokolem ....
-> maji v licenci napsano ze jakykoliv alternativni klienti jsou nelegalni, tzn i icq transport,
-> dale je taky nelegalni detem mladsim 13ti let,
to KARBEC: Aby si te nenasli !!!-> a nesmi se pouzivat ke komercnim ucelum ;P
This post was edited by unknown_spirit on Jul 12 2007 05:46pm