d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Icq
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 12 2007 05:43pm
Quote (vine @ Thu, 12 Jul 2007, 21:49)
jabber rulz,klient psi vali z flashky kdykoliv kdekoliv


!

Quote (MrReaper @ Thu, 12 Jul 2007, 22:53)
tak casteji sezenes ICQ nez jabber


ICQ transport na jabber serveru taky funguje dobre .)

Quote (melcz @ Thu, 12 Jul 2007, 23:05)
icq je sracka, tedy offic client a jejich zachazeni s protokolem ....


-> maji v licenci napsano ze jakykoliv alternativni klienti jsou nelegalni, tzn i icq transport,

-> dale je taky nelegalni detem mladsim 13ti let, to KARBEC: Aby si te nenasli !!!

-> a nesmi se pouzivat ke komercnim ucelum ;P



This post was edited by unknown_spirit on Jul 12 2007 05:46pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 13 2007 01:54am
Quote (unknown_spirit @ Fri, 13 Jul 2007, 01:43)
Quote (vine @ Thu, 12 Jul 2007, 21:49)
jabber rulz,klient psi vali z flashky kdykoliv kdekoliv


!

Quote (MrReaper @ Thu, 12 Jul 2007, 22:53)
tak casteji sezenes ICQ nez jabber


ICQ transport na jabber serveru taky funguje dobre .)

Quote (melcz @ Thu, 12 Jul 2007, 23:05)
icq je sracka, tedy offic client a jejich zachazeni s protokolem ....


-> maji v licenci napsano ze jakykoliv alternativni klienti jsou nelegalni, tzn i icq transport,

-> dale je taky nelegalni detem mladsim 13ti let, to KARBEC: Aby si te nenasli !!!

-> a nesmi se pouzivat ke komercnim ucelum ;P


je me 14 T.T
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jul 13 2007 04:48am
msn mesegner je naj....
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 13 2007 04:50am
Quote (Megafusion @ Fri, 13 Jul 2007, 12:48)
msn mesegner je naj....


...horsi? nepoznam nikoho kto by ho pouzival... biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 13 2007 06:02am
Quote (M0f0 @ Fri, 13 Jul 2007, 11:50)
Quote (Megafusion @ Fri, 13 Jul 2007, 12:48)
msn mesegner je naj....


...horsi? nepoznam nikoho kto by ho pouzival... biggrin.gif


ja som ho z hrozou vymazal radsej, ako aj icq 6 biggrin.gif ktore ma neskutocne vytocilo biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 13 2007 06:23am
Quote (otko @ Fri, 13 Jul 2007, 14:02)
Quote (M0f0 @ Fri, 13 Jul 2007, 11:50)
Quote (Megafusion @ Fri, 13 Jul 2007, 12:48)
msn mesegner je naj....


...horsi? nepoznam nikoho kto by ho pouzival... biggrin.gif


ja som ho z hrozou vymazal radsej, ako aj icq 6 biggrin.gif ktore ma neskutocne vytocilo biggrin.gif


to sa da, vymazat sucast winz? ja som ho "len" zakazal tongue.gif icq som si nechal 5.1, myslim ze uplne staci, aj tak ho pocas riesenia velkeho trafficu na sieti vypinam...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 13 2007 06:43am
Quote (M0f0 @ Fri, 13 Jul 2007, 14:23)
Quote (otko @ Fri, 13 Jul 2007, 14:02)
Quote (M0f0 @ Fri, 13 Jul 2007, 11:50)
Quote (Megafusion @ Fri, 13 Jul 2007, 12:48)
msn mesegner je naj....


...horsi? nepoznam nikoho kto by ho pouzival... biggrin.gif


ja som ho z hrozou vymazal radsej, ako aj icq 6 biggrin.gif ktore ma neskutocne vytocilo biggrin.gif


to sa da, vymazat sucast winz? ja som ho "len" zakazal tongue.gif icq som si nechal 5.1, myslim ze uplne staci, aj tak ho pocas riesenia velkeho trafficu na sieti vypinam...


j da se smazat
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 13 2007 03:28pm
Quote (Karbec @ Fri, 13 Jul 2007, 14:43)
Quote (M0f0 @ Fri, 13 Jul 2007, 14:23)
Quote (otko @ Fri, 13 Jul 2007, 14:02)
Quote (M0f0 @ Fri, 13 Jul 2007, 11:50)
Quote (Megafusion @ Fri, 13 Jul 2007, 12:48)
msn mesegner je naj....


...horsi? nepoznam nikoho kto by ho pouzival... biggrin.gif


ja som ho z hrozou vymazal radsej, ako aj icq 6 biggrin.gif ktore ma neskutocne vytocilo biggrin.gif


to sa da, vymazat sucast winz? ja som ho "len" zakazal tongue.gif icq som si nechal 5.1, myslim ze uplne staci, aj tak ho pocas riesenia velkeho trafficu na sieti vypinam...


j da se smazat


jde to je to v Ovládací Panely - Pridat nebo odebrat - Pridat nebo odebrat volitelne soucasti systemu
jinak ICQ 6.0 jsem pouzival presne 3.5 minuty, pak jsem ho vypnul, smazal a sel jsem ten notebook zformatovat laugh.gif (uz to chudak potreboval)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll