Quote (Sebasti @ Mon, Jul 16 2007, 07:19pm)
Quote (ghetofu @ Wed, Jul 11 2007, 10:17pm)
Pořádně se do něj opřete...Stejně. Ještě řekněte že vám tyto topici vadí..Vždycky si tady na těch zmatených lidech vylejejte mindraky a jste spokojeni...
OMGKKTHXBYE
lol co to plácáš proboha?!?

lidi normálně reaguíi na topic, kde chce vědet názor ostatních a pokud někdo nedokáže snést kritiku, tak je mi toho člověka celkem líto a bude hooodně něšťastný... ^^
To co řikáš je hloupost. Všimni si že určitá agrese je ve všech topicich...a to se mi nelibi. Kdybych se začal navážet do tebe pořádně ...Tak ti bude bud trapně nebo se rozbrečíš.