d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Sign
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 12 2007 03:53pm
Quote (adofka @ Wed, 11 Jul 2007, 16:02)
mno co poviete na toto ako sign ?

<IMG alt="" src="http://img372.imageshack.us/img372/593/zomgprorb2kl8.gif">


me se to libi smile.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2007 01:19pm
Quote (ghetofu @ Wed, Jul 11 2007, 10:17pm)
Pořádně se do něj opřete...Stejně. Ještě řekněte že vám tyto topici vadí..Vždycky si tady na těch zmatených lidech vylejejte mindraky a jste spokojeni...
OMGKKTHXBYE


lol co to plácáš proboha?!? biggrin.gif
lidi normálně reaguíi na topic, kde chce vědet názor ostatních a pokud někdo nedokáže snést kritiku, tak je mi toho člověka celkem líto a bude hooodně něšťastný... ^^
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 16 2007 03:46pm
Quote (Sebasti @ Mon, Jul 16 2007, 07:19pm)
Quote (ghetofu @ Wed, Jul 11 2007, 10:17pm)
Pořádně se do něj opřete...Stejně. Ještě řekněte že vám tyto topici vadí..Vždycky si tady na těch zmatených lidech vylejejte mindraky a jste spokojeni...
OMGKKTHXBYE


lol co to plácáš proboha?!? biggrin.gif
lidi normálně reaguíi na topic, kde chce vědet názor ostatních a pokud někdo nedokáže snést kritiku, tak je mi toho člověka celkem líto a bude hooodně něšťastný... ^^


To co řikáš je hloupost. Všimni si že určitá agrese je ve všech topicich...a to se mi nelibi. Kdybych se začal navážet do tebe pořádně ...Tak ti bude bud trapně nebo se rozbrečíš.
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jul 16 2007 06:14pm
myslim, ze tu byli/jsou/budou daleko horsi topici.

podle me by se mel delat topic kvuli vice vecem, od toho je to forum a aby se nahrabali posty, aby bylo co cist.
kdyz to nikoho nezajima podle nazvu, vubec tam nemusi chodit a psat tam hovna typu, proc jsi udelal tenhle topic atd.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 17 2007 04:33am
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jul 17 2007, 12:14am)
myslim, ze tu byli/jsou/budou daleko horsi topici.

podle me by se mel delat topic kvuli vice vecem, od toho je to forum a aby se nahrabali posty, aby bylo co cist.
kdyz to nikoho nezajima podle nazvu, vubec tam nemusi chodit a psat tam hovna typu, proc jsi udelal tenhle topic atd.


souhlasim s tebou.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll