Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:03pm)
Quote (EGY @ Sat, 14 Jul 2007, 13:23)
Quote (Karbec @ Sat, 14 Jul 2007, 12:11)
cut the spam here
mluv česky voe a nespamuj tu
oni tu spamujou.. ja tim chtel rict ze se tu nemelo nespamovat nebo jinak platit 10 fg..
dam na dalši owned kk ?

proč oni ? přečti si co si psal

a řekni sam jestli to je spam nebo ne