d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 06:03am
Quote (EGY @ Sat, 14 Jul 2007, 13:23)
Quote (Karbec @ Sat, 14 Jul 2007, 12:11)
cut the spam here


mluv česky voe a nespamuj tu


oni tu spamujou.. ja tim chtel rict ze se tu nemelo nespamovat nebo jinak platit 10 fg..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 06:13am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:03pm)
Quote (EGY @ Sat, 14 Jul 2007, 13:23)
Quote (Karbec @ Sat, 14 Jul 2007, 12:11)
cut the spam here


mluv česky voe a nespamuj tu


oni tu spamujou.. ja tim chtel rict ze se tu nemelo nespamovat nebo jinak platit 10 fg..


dam na dalši owned kk ?tongue.gif proč oni ? přečti si co si psal wink.gif a řekni sam jestli to je spam nebo ne wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 06:32am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:13)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:03pm)
Quote (EGY @ Sat, 14 Jul 2007, 13:23)
Quote (Karbec @ Sat, 14 Jul 2007, 12:11)
cut the spam here


mluv česky voe a nespamuj tu


oni tu spamujou.. ja tim chtel rict ze se tu nemelo nespamovat nebo jinak platit 10 fg..


dam na dalši owned kk ?tongue.gif proč oni ? přečti si co si psal wink.gif a řekni sam jestli to je spam nebo ne wink.gif


jasne ze je .. ale koukni na to predtim.. owned?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 14 2007 06:34am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:32pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:13)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:03pm)
Quote (EGY @ Sat, 14 Jul 2007, 13:23)
Quote (Karbec @ Sat, 14 Jul 2007, 12:11)
cut the spam here


mluv česky voe a nespamuj tu


oni tu spamujou.. ja tim chtel rict ze se tu nemelo nespamovat nebo jinak platit 10 fg..


dam na dalši owned kk ?tongue.gif proč oni ? přečti si co si psal wink.gif a řekni sam jestli to je spam nebo ne wink.gif


jasne ze je .. ale koukni na to predtim.. owned?


žadny nevidim sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 06:37am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:34)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:32pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:13)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:03pm)
Quote (EGY @ Sat, 14 Jul 2007, 13:23)
Quote (Karbec @ Sat, 14 Jul 2007, 12:11)
cut the spam here


mluv česky voe a nespamuj tu


oni tu spamujou.. ja tim chtel rict ze se tu nemelo nespamovat nebo jinak platit 10 fg..


dam na dalši owned kk ?tongue.gif proč oni ? přečti si co si psal wink.gif a řekni sam jestli to je spam nebo ne wink.gif


jasne ze je .. ale koukni na to predtim.. owned?


žadny nevidim sad.gif


ja predtim tez ne .. proto ho pisu

This post was edited by Karbec on Jul 14 2007 06:37am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 14 2007 07:06am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:37pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:34)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:32pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:13)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:03pm)
Quote (EGY @ Sat, 14 Jul 2007, 13:23)
Quote (Karbec @ Sat, 14 Jul 2007, 12:11)
cut the spam here


mluv česky voe a nespamuj tu


oni tu spamujou.. ja tim chtel rict ze se tu nemelo nespamovat nebo jinak platit 10 fg..


dam na dalši owned kk ?tongue.gif proč oni ? přečti si co si psal wink.gif a řekni sam jestli to je spam nebo ne wink.gif


jasne ze je .. ale koukni na to predtim.. owned?


žadny nevidim sad.gif


ja predtim tez ne .. proto ho pisu


karbec do pici prestan tu spamovat a bez si huntit posty nekam jinam.. nikdo tu na ty tvoje kecy neni zvedavy
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 14 2007 07:59am
ESCL
kdyby někde dělal hell rush, tak mi whisper me Esantin. nebo PM
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 14 2007 10:32am
Potřeboval bych HC ladder rush na hell :/ plx
Díky
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 14 2007 12:25pm
Potrebuju Rush Nm za Hf nebo fg ale nemam moc..
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jul 15 2007 06:43am
heart.gif potrebuju rush SCL night heart.gif asap pls tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll