d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pomoc S Vyberom Pc Zostavy
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 11 2007 09:18am
Quote (otko @ Wed, Jul 11 2007, 11:07am)
no mam poslednu dilemu


ASUS GeForce EN8600GT 256MB 2DHT PCX
Grafická karta s chipsetom NVidia GeForce EN8600GT pamäť 128-bit 256MB DDR3 1400 MHz, core 540 MHz, 24 pixel pipelines, rozhranie PCI-Express, výstupy VGA, Dual DVI, HDTV-out Max. rozlíšenie 2048 x 1536. Technológie HDCP, DirectX 10 a OpenGL 2.0, NVIDIA CineFX 3.0 engine

alebo?

SAPPHIRE Radeon X1950PRO 256MB DDR3 PCI TD
Grafická karta s chipom RADEON RX1950PRO s jadrom taktovaným na 580MHz. Pamäť 256MB DDR3, rozhranie PCI-E, 36 pixel shader, 8 vertex shader, výstupy TV-out, dual DVI, rozlíšenie do 2560x1600. Technológie CrossFire, Avivo, 3Dc+. Microsoft DirectX® 9.0, OpenGL. Microsoft® Windows Vista™

cena je skoro rovnaka... pomozte biggrin.gif biggrin.gif


ATI FTW!!!1
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll