d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Takže Kde Sou Ty Homouši ? > Tom už je v buse do Prahy
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 9 2007 02:04am
Quote (unknown_spirit @ Sun, Jul 8 2007, 04:20pm)
Quote (Leri @ Sun, 8 Jul 2007, 15:57)
jsou to MFeri!


Spatne.. GFeri !


vouch biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 10 2007 11:32am
haha rofl @ ty prachy a poblitej hajzl .. este ze uz sem byl v tramvaji biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll