d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Sa Dari V New Ladderi?
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 2 2007 02:34am
Co jsem četl, tak na US east už začali banovat, doufám, že to přijde i na Europe. Nebo už o někom víte? tongue.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 2 2007 03:05am
jj zabanovali kamose 4, docela masakr
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 2 2007 04:16am
Quote (UBU @ Mon, 2 Jul 2007, 09:34)
Co jsem četl, tak na US east už začali banovat, doufám, že to přijde i na Europe. Nebo už o někom víte? tongue.gif


Za MH?
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 2 2007 04:19am
Quote (zerkii @ Mon, Jul 2 2007, 10:16am)
Quote (UBU @ Mon, 2 Jul 2007, 09:34)
Co jsem četl, tak na US east už začali banovat, doufám, že to přijde i na Europe. Nebo už o někom víte? tongue.gif


Za MH?


Jo, prej za stings
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Jul 2 2007 07:28am
Quote (UBU @ Mon, Jul 2 2007, 11:19am)
Quote (zerkii @ Mon, Jul 2 2007, 10:16am)
Quote (UBU @ Mon, 2 Jul 2007, 09:34)
Co jsem četl, tak na US east už začali banovat, doufám, že to přijde i na Europe. Nebo už o někom víte? tongue.gif


Za MH?


Jo, prej za stings


a kua tak to by som ho mal vypnut ? :-D

ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring

This post was edited by 1shot1kill on Jul 2 2007 07:28am
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jul 2 2007 07:32am
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 14:28)
ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring


To je jedině dobře, takovýhle lidi D2 komunita vážně nepotřebuje, gg.

This post was edited by zerkii on Jul 2 2007 07:34am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 2 2007 07:50am
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 15:28)
Quote (UBU @ Mon, Jul 2 2007, 11:19am)
Quote (zerkii @ Mon, Jul 2 2007, 10:16am)
Quote (UBU @ Mon, 2 Jul 2007, 09:34)
Co jsem četl, tak na US east už začali banovat, doufám, že to přijde i na Europe. Nebo už o někom víte? tongue.gif


Za MH?


Jo, prej za stings


a kua tak to by som ho mal vypnut ? :-D

ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring


mas moc velkej sign .) budto si rekni tomu kdo ti ho delal ad ho zmensi.. nebo me.. ( jinak ti ho zakazou sad.gif )
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Jul 2 2007 08:57am
Quote (zerkii @ Mon, Jul 2 2007, 02:32pm)
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 14:28)
ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring


To je jedině dobře, takovýhle lidi D2 komunita vážně nepotřebuje, gg.


ty si mi uz len d2 komunita xD
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 2 2007 09:03am
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 14:28)
ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring
takovejch lidi tu bylo, nekteri se to naucili nepouzivat, jini radsi nakupuji cdkeye smile.gif

Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Jul 2 2007 09:08am
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jul 2 2007, 04:03pm)
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 14:28)
ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring
takovejch lidi tu bylo, nekteri se to naucili nepouzivat, jini radsi nakupuji cdkeye smile.gif


nj mam ho cca rok a cd mam furt ten isty :x
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll