Quote (killercz @ Tue, 21 Aug 2007, 08:50)
Quote (M0f0 @ Tue, Aug 21 2007, 06:23am)
mne sa minulu sezonu objavil len raz, akurat som lvlil smida na baaloch

, tak som ho nasiel u shrenka, seci okolo kapali ale nakoniec padol, bol to tucny 10-11-6 abo tak nejak

"objevil u shenka"

:D:D je na prvnim miste bossaka,kam se kouknete:-)
to viem

ale problem bol ze cely br leavol party a sa rozletel po vsetkych actoch a bossoch a niekto ho aktivoval na shenkovi (D walks earth) ale samozrejme sa tym nikomu nepochvalil aj ked jediny kto ho mohol dat som bol ja, tak som to musel obehat sam