d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Levely?
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 27 2007 11:52pm
21 rip ... v klidu sem si prohlizel drop na tombach sad.gif
a ted lvl 1 biggrin.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 28 2007 12:46am
64 zatim, na baalech jsem už potkal 3 pk, přičemž jednou jsem kličkoval mezi IB, ale střílel zbytečně z dálky tak to bylo vidět. Už se mi tam nechce a na hell pudu až budu mít trochu věci... baby.gif Btw, MH má tak 1/3 lidí, tak jsem zvědav, jestli budou zase banovat jako po začátku minulého ladderu, to bylo tak nějak po měsíci, ne?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 28 2007 02:40am
Quote (UBU @ Thu, 28 Jun 2007, 07:46)
64 zatim, na baalech jsem už potkal 3 pk, přičemž jednou jsem kličkoval mezi IB, ale střílel zbytečně z dálky tak to bylo vidět. Už se mi tam nechce a na hell pudu až budu mít trochu věci...  baby.gif Btw, MH má tak 1/3 lidí, tak jsem zvědav, jestli budou zase banovat jako po začátku minulého ladderu, to bylo tak nějak po měsíci, ne?


hej setci maju mh...to je nuda to ani nemmuseli resetovat
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 28 2007 04:09am
Quote (UBU @ Thu, 28 Jun 2007, 07:46)
64 zatim, na baalech jsem už potkal 3 pk, přičemž jednou jsem kličkoval mezi IB, ale střílel zbytečně z dálky tak to bylo vidět. Už se mi tam nechce a na hell pudu až budu mít trochu věci...  baby.gif Btw, MH má tak 1/3 lidí, tak jsem zvědav, jestli budou zase banovat jako po začátku minulého ladderu, to bylo tak nějak po měsíci, ne?


to bylo hlavne po patchi, protoze vsichni zacli pouzivat "GOZU ISI MAP" biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 28 2007 04:52am
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jun 28 2007, 11:09am)
Quote (UBU @ Thu, 28 Jun 2007, 07:46)
64
zatim, na baalech jsem už potkal 3 pk, přičemž jednou jsem kličkoval
mezi IB, ale střílel zbytečně z dálky tak to bylo vidět. Už se mi tam
nechce a na hell pudu až budu mít trochu věci... baby.gif
Btw, MH má tak 1/3 lidí, tak jsem zvědav, jestli budou zase banovat
jako po začátku minulého ladderu, to bylo tak nějak po měsíci, ne?


to bylo hlavne po patchi, protoze vsichni zacli pouzivat "GOZU ISI MAP" biggrin.gif


byl nejdřív patch pak až reset ne ?
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 28 2007 05:32am
Quote (Killer111 @ Thu, 28 Jun 2007, 12:52)
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jun 28 2007, 11:09am)
Quote (UBU @ Thu, 28 Jun 2007, 07:46)
64
zatim, na baalech jsem už potkal 3 pk, přičemž jednou jsem kličkoval
mezi IB, ale střílel zbytečně z dálky tak to bylo vidět. Už se mi tam
nechce a na hell pudu až budu mít trochu věci... baby.gif
Btw, MH má tak 1/3 lidí, tak jsem zvědav, jestli budou zase banovat
jako po začátku minulého ladderu, to bylo tak nějak po měsíci, ne?


to bylo hlavne po patchi, protoze vsichni zacli pouzivat "GOZU ISI MAP" biggrin.gif


byl nejdřív patch pak až reset ne ?


myslim ze nie
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 28 2007 05:51am
Quote (M0f0 @ Thu, Jun 28 2007, 11:32am)
Quote (Killer111 @ Thu, 28 Jun 2007, 12:52)
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jun 28 2007, 11:09am)
Quote (UBU @ Thu, 28 Jun 2007, 07:46)
64
zatim, na baalech jsem už potkal 3 pk, přičemž jednou jsem kličkoval
mezi IB, ale střílel zbytečně z dálky tak to bylo vidět. Už se mi tam
nechce a na hell pudu až budu mít trochu věci... baby.gif
Btw, MH má tak 1/3 lidí, tak jsem zvědav, jestli budou zase banovat
jako po začátku minulého ladderu, to bylo tak nějak po měsíci, ne?


to bylo hlavne po patchi, protoze vsichni zacli pouzivat "GOZU ISI MAP" biggrin.gif


byl nejdřív patch pak až reset ne ?


myslim ze nie


Killer má pravdu, nejdřív byl patch a pak až reset. Nechali, aby si lidi vyzkoušeli jaký to je v Tristu a pak to po krátký době resetli.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 28 2007 06:08am
Quote (UBU @ Thu, 28 Jun 2007, 12:51)
Quote (M0f0 @ Thu, Jun 28 2007, 11:32am)
Quote (Killer111 @ Thu, 28 Jun 2007, 12:52)
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jun 28 2007, 11:09am)
Quote (UBU @ Thu, 28 Jun 2007, 07:46)
64
zatim, na baalech jsem už potkal 3 pk, přičemž jednou jsem kličkoval
mezi IB, ale střílel zbytečně z dálky tak to bylo vidět. Už se mi tam
nechce a na hell pudu až budu mít trochu věci... baby.gif
Btw, MH má tak 1/3 lidí, tak jsem zvědav, jestli budou zase banovat
jako po začátku minulého ladderu, to bylo tak nějak po měsíci, ne?


to bylo hlavne po patchi, protoze vsichni zacli pouzivat "GOZU ISI MAP" biggrin.gif


byl nejdřív patch pak až reset ne ?


myslim ze nie


Killer má pravdu, nejdřív byl patch a pak až reset. Nechali, aby si lidi vyzkoušeli jaký to je v Tristu a pak to po krátký době resetli.


hehe 3dvs.com ponuka uz runewordy na tento ladder hota enis cta coh.... rofl.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jun 28 2007 12:21pm
Nj asi nějakému jejich šťastlivci padla gul z hf tak zavařili dupe programy a jedou biggrin.gif
Member
Posts: 14,053
Joined: Jan 27 2007
Gold: 5,504.00
Jun 28 2007 03:12pm
Teraz pouzivaju vsetci.... Lamerky

Som lvl 78 btw biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll