64
zatim, na baalech jsem už potkal 3 pk, přičemž jednou jsem kličkoval
mezi IB, ale střílel zbytečně z dálky tak to bylo vidět. Už se mi tam
nechce a na hell pudu až budu mít trochu věci...

Btw, MH má tak 1/3 lidí, tak jsem zvědav, jestli budou zase banovat
jako po začátku minulého ladderu, to bylo tak nějak po měsíci, ne?