d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > A Je To Tady Reset Ladder!
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,071
Joined: May 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 29 2007 03:56pm
lol
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 29 2007 04:33pm
jsem tak rád že jsem ani nezačal ten ladder hrát lvl 10 mi stačí
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 30 2007 01:35am
chtel jsem si na ladderu privydelat naky fg ale ted vidim ze to stoji za hovno takze asi zustanu na nl
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 30 2007 04:55am
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 30 2007, 07:35am)
chtel jsem si na ladderu privydelat naky fg ale ted vidim ze to stoji za hovno takze asi fakt seknu s dia tongue.gif


Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 30 2007 09:25am
Quote (Killer111 @ Fri, Jun 29 2007, 11:33pm)
jsem tak rád že jsem ani nezačal ten ladder hrát lvl  10 mi stačí


mně taky,škoda té sorc lvl13
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 2 2007 02:12am
on uz je reset?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 2 2007 03:23am
Quote (Leri @ Mon, 2 Jul 2007, 10:12)
on uz je reset?


NE
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jul 2 2007 03:29am
Quote (Karbec @ Mon, Jul 2 2007, 09:23am)
Quote (Leri @ Mon, 2 Jul 2007, 10:12)
on uz je reset?


NE


to jsem cekal az se nekdo typu karbec projevi smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll