d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prvni Kdo Sem Napise.... > dostane 1.500 fg, nekecam.
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 25 2007 02:52pm
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 22:51)
Ty vole, já fakt nevim jestli si děláte prdel nebo to myslíte vážně kluci. biggrin.gif


to ti nikdo nepoví ty můj kvítku medový wink.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 25 2007 02:57pm
Quote (MrReaper @ Mon, 25 Jun 2007, 21:52)
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 22:51)
Ty vole, já fakt nevim jestli si děláte prdel nebo to myslíte vážně kluci. biggrin.gif


to ti nikdo nepoví ty můj kvítku medový wink.gif


Poslal jsem ti 1.500 FG's už je to doufám jasný všem. smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 25 2007 03:01pm
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 22:57)
Quote (MrReaper @ Mon, 25 Jun 2007, 21:52)
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 22:51)
Ty vole, já fakt nevim jestli si děláte prdel nebo to myslíte vážně kluci. biggrin.gif


to ti nikdo nepoví ty můj kvítku medový wink.gif


Poslal jsem ti 1.500 FG's už je to doufám jasný všem. smile.gif


you ruined my fg count !! you mother f**king b**ch !! hope you rot in hell !! (message for mods: I'm trying to thank him for fg he sent me. I just can't find the right words...)
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 25 2007 04:03pm
1.5 fg nice smile.gif GZ
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 25 2007 04:06pm
Quote (zerkii @ Mon, Jun 25 2007, 09:57pm)
Quote (MrReaper @ Mon, 25 Jun 2007, 21:52)
Quote (zerkii @ Mon, 25 Jun 2007, 22:51)
Ty vole, já fakt nevim jestli si děláte prdel nebo to myslíte vážně kluci. biggrin.gif


to ti nikdo nepoví ty můj kvítku medový wink.gif


Poslal jsem ti 1.500 FG's už je to doufám jasný všem. smile.gif


nj ta tečka to trochu kazí wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 05:08pm
4 stranky nez to vsem doslo, docela dobre wink.gif
ja jsem proste hlava!
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 25 2007 05:27pm
Quote (Leri @ Tue, 26 Jun 2007, 00:08)
4 stranky nez to vsem doslo, docela dobre wink.gif
ja jsem proste hlava!


j a hlavně taky spammer tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll