Quote (hero_cz @ Mon, 25 Jun 2007, 15:45)
Quote (unknown_spirit @ Mon, 25 Jun 2007, 15:43)
Quote (hero_cz @ Mon, 25 Jun 2007, 15:41)
Quote (otko @ Mon, 25 Jun 2007, 12:55)
OMG MNE UZ TAHA!!!!
<IMG alt="" src="http://img234.imageshack.us/img234/8835/screenshot242ox7.jpg">
me nic netahalo

tak to jsi bugged, ja mam stazeno taky
si delate srandu ja nejsem bugged

normalne videj ze mas polsky D2, tak te uz nepocitaj do Evropy a tak uz nebudes nic tahat dneska.. bohuzel hero, to se stava i v tech lepsich rodinach