Quote (Mr.Superstar @ Mon, Jun 25 2007, 09:26am)
vim ze minulej reset talky vseci cekali ze to bude hned po lulnoci a nakonec bylo ale az nasledujici den.. takze ja to vidm tak kolem 2 am v utery...
Tak to si pamatuju, sem si nařídil budíka na 4 ráno a nic. Tak jsem si šel zase lehnout a v 9 jsem se z hrůzou probudil, lognul a ... Nic

Bylo to až nějak odpoledne, že jo?