d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Moje Ladder Reset Parta! > Pripojte se nekdo, prosim :(
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 02:46am
Quote (saesa @ Mon, Jun 25 2007, 08:35am)
Ja jsem jeste doma, ale napsal jsem jim, at to resetnou az po desate vecer.


Jsi smesny, ostatne jako vzdy!
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 05:15pm
Tak jo, ted teda uz vazne a zavazne, zitra zacinam hrat EHCL od 7:00 nebo tak nejak jak se vzbudim, nejpozdeji v 8:00
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 25 2007 05:16pm
Quote (Leri @ Tue, 26 Jun 2007, 01:15)
Tak jo, ted teda uz vazne a zavazne, zitra zacinam hrat EHCL od 7:00 nebo tak nejak jak se vzbudim, nejpozdeji v 8:00


enjoy
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 26 2007 01:41am
tak co kluci jak na tom jste? s cim jedete?
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 26 2007 01:57am
Quote (Sebasti @ Tue, Jun 26 2007, 07:41am)
tak co kluci jak na tom jste? s cim jedete?


na bo babu jsem se vam vyprdnul.. mam trauma jestli light nebo cold soso.. grr
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 26 2007 06:17am
má někdo míísto v party pro mě? biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 26 2007 06:33am
Quote (Esantin @ Tue, 26 Jun 2007, 14:17)
má někdo míísto v party pro mě? biggrin.gif


hcl ano smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 26 2007 06:37am
Quote (CarodeJ @ Tue, Jun 26 2007, 12:33pm)
Quote (Esantin @ Tue, 26 Jun 2007, 14:17)
má někdo míísto v party pro mě? biggrin.gif


hcl ano smile.gif


scl
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll