d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nejlepsi Postava Pro Zacatek > po resetu a s nulou na konte
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 24 2007 06:02am
Quote (EGY @ Sun, Jun 24 2007, 10:56am)
hmm nj tak GL doufám že něco zabijete s light soso ...


By si sa divil.. ja som zacinal ladder s light sorkou a rezala to ako babovku. Podobne aj Otik sa mi zda, ten je zasadnuty na light
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 24 2007 06:16am
Quote (dessa5 @ Sun, 24 Jun 2007, 12:02)
protože mám víc cdklíčů, pojedu víc charů biggrin.gif

určitě hammer+sorca, nejspíš light (nice dmg, mf+countess runy)


nevím jestli se ti tohle na hcl vyplatí wink.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 24 2007 06:22am
ja asi pojedu fo/fire or pure bliz sork a púak asi bonemancera a púak java + hama^^
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 24 2007 06:34am
Quote (hero_cz @ Sun, 24 Jun 2007, 13:22)
ja asi pojedu fo/fire or pure bliz sork a púak asi bonemancera a púak java + hama^^


asi uz bys to mohl vedet. je celkem na case
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 24 2007 06:36am
Quote (FF-speed @ Sun, 24 Jun 2007, 14:16)
Quote (dessa5 @ Sun, 24 Jun 2007, 12:02)
protože mám víc cdklíčů, pojedu víc charů biggrin.gif

určitě hammer+sorca, nejspíš light (nice dmg, mf+countess runy)


nevím jestli se ti tohle na hcl vyplatí wink.gif


kdyz sorc, tak urcite light.

dmg maj vsechny plus minus stejnou, kdyz to nejsou hybridky - ta nezabije nic

ale proti fire soso mluvi, ze je toho pomerne dost fire imune, to samy pro blizzku. ta ma navic nevyhodu, ze nema ani teleport ani warmth na poradny urovni, takze ji vic hrozi nebezpeci mana burn pri teleportu k mephovi. (i kamkoli jinam).

no a countess toho dava docela dost, ma mlvl 82, dropy miva fakt dobry. navic dava runy, takze bude brzy insight, spirit. netreba asi dodavat, ze countess je fire/cold imune.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 24 2007 06:43am
100 str soso
Life/mana es soso
bliz izi nej char osobně nevim co říkáte o fire soso ta je gozu na mf
jasny je pár static bodu a eště přemejšlim že zase udělam fo/es life/mana jakoosobne fo je dobra na andy a co je ve vzdálenosti ale na mefa sux takže nevim na mefa je good bliz a mete pure light je good ale do té míry než bude infi a eq lightka ma hovno dmg bez gozu věcí
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 24 2007 07:07am
Quote (Dieoncommand @ Sun, 24 Jun 2007, 13:02)
Quote (EGY @ Sun, Jun 24 2007, 10:56am)
hmm nj tak GL doufám že něco zabijete s light soso ...


By si sa divil.. ja som zacinal ladder s light sorkou a rezala to ako babovku. Podobne aj Otik sa mi zda, ten je zasadnuty na light


light reze rad za radom, 3 az 4k max dmg bez nicoho.... ked nedam ja da might merc v poho....nihil countes mefo andy aj hell cs sa da poho zvladnut

cistu fire som skusal...nic moc aj fi je kopa a ani infinity ti nepomoze...u cisto cold to iste

a hybrid...jedine tak na klasik...normal a nightmare sa da z tym prezit smile.gif

This post was edited by otko on Jun 24 2007 07:09am
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 24 2007 07:13am
Začnu určitě Lightning Soso na věci a pak Java icon_pointr.gif 99. smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 24 2007 07:21am
Pojedu gf / bo baba
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 24 2007 08:42am
toz ackoli sem jeste dopoledne byl rozhodnuty o FB+FO soso, tak dam tu light, cetl jsem ten build a vypada dobre. nikdy jsem ji nehral, pas byl jsem presvedceny ze je musi mit brutalni/drahou vybavu a naduplyho merca ... tak ji odskousim a doufam ze neripnu .. ale to nema s buildem nic spolecneho biggrin.gif

edit: diky vsem ... resp. hlavne FF-Speed, ten byl prvni co mne nalomil biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll