d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přidá Se Někdo Do Party? > kdy přesně bude reset?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:20am
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it smile.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:25am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it smile.gif


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:27am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it smile.gif


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D


tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi smile.gif podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:28am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:27am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it smile.gif


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D


tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi smile.gif podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado smile.gif


pravě že nejsou wink.gif lol belikeme smile.gif nj flory smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:30am
nejsou smile.gif tak to bys s tim mel neco delat a pak se podelit wink.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:30am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:28)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:27am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it smile.gif


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D


tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi smile.gif podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado smile.gif


pravě že nejsou wink.gif lol belikeme smile.gif nj flory smile.gif


stejně by mě zajímalo, jak to dělá biggrin.gif
jenom za blbý organsety má ode mě tak 1k fg
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:32am
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:30am)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:28)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:27am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it smile.gif


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D


tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi smile.gif podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado smile.gif


pravě že nejsou wink.gif lol belikeme smile.gif nj flory smile.gif


stejně by mě zajímalo, jak to dělá biggrin.gif
jenom za blbý organsety má ode mě tak 1k fg


jestli to tolik bude stat wink.gif tak si dělam smitera biggrin.gif
nějakeho shita wink.gif namaxovat rezi a jit to vyťukat wink.gif


This post was edited by Runn3r on Jun 23 2007 05:32am
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:33am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:32)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:30am)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:28)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:27am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it smile.gif


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D


tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi smile.gif podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado smile.gif


pravě že nejsou wink.gif lol belikeme smile.gif nj flory smile.gif


stejně by mě zajímalo, jak to dělá biggrin.gif
jenom za blbý organsety má ode mě tak 1k fg


jestli to tolik bude stat wink.gif tak si dělam smitera biggrin.gif
nějakeho shita wink.gif namaxovat rezi a jit to vyťukat wink.gif


tak smiter nemusi byt tak drahej :)kdyz se uskromnis a nebudes hned potrebovat coh/eni grief ... da se za levno
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:37am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:33am)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:32)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:30am)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:28)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:27am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D


tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado


pravě že nejsou wink.gif lol belikeme nj flory


stejně by mě zajímalo, jak to dělá biggrin.gif
jenom za blbý organsety má ode mě tak 1k fg


jestli to tolik bude stat wink.gif tak si dělam smitera biggrin.gif
nějakeho shita wink.gif namaxovat rezi a jit to vyťukat wink.gif


tak smiter nemusi byt tak drahej :)kdyz se uskromnis a nebudes hned potrebovat coh/eni grief ... da se za levno


no jo ale v tom připadě jake na něj chceš věci tak ze startu ? wink.gif si třeba vzit něco lepšiho biggrin.gif summon necra se slow biggrin.gif a vydřit to s nim wink.gif viděl sem vido na youtube jak si sundal summon necro se slow izuala wink.gif uplně kk np
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:37am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:33)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:32)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:30am)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:28)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:27am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it smile.gif


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D


tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi smile.gif podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado smile.gif


pravě že nejsou wink.gif lol belikeme smile.gif nj flory


stejně by mě zajímalo, jak to dělá biggrin.gif
jenom za blbý organsety má ode mě tak 1k fg


jestli to tolik bude stat wink.gif tak si dělam smitera biggrin.gif
nějakeho shita wink.gif namaxovat rezi a jit to vyťukat wink.gif


tak smiter nemusi byt tak drahej :)kdyz se uskromnis a nebudes hned potrebovat coh/eni grief ... da se za levno


kdyz ja mam rad na UT smiterovi lw pb biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll