a tak já možná pojedu hcl od začátku, když mě speedy tak hezky přesvědčuje

na hcl chci udělat tyhle chary:
hammer
java
bo barb
enchant soso
smiter
light sorca
jestli se vejdu do party, tak bych byl jeden z těch charů, podle toho kterej se bude hodit nejvíc. No a úplně nejradši bych dělal dva chary najednou

Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou

(teda podle toho jake mate zatim slozeni)
hehe, pán je optimista
This post was edited by dessa5 on Jun 23 2007 01:31am