d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lfg Hc > minimalne celej normal
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 22 2007 10:37pm
tkaze pokud se jeste k vam vejdu jdu na hcl ... teda zitra .. ted se du ozrat a najit tu corku co mi ukrala notas ...
dnes bude krysa neprijemna a had ozralej .... coz je brutalni kombinace biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 23 2007 12:20am
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou biggrin.gif (teda podle toho jake mate zatim slozeni)

This post was edited by Leri on Jun 23 2007 12:20am
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 01:30am
a tak já možná pojedu hcl od začátku, když mě speedy tak hezky přesvědčuje biggrin.gif

na hcl chci udělat tyhle chary:
hammer
java
bo barb
enchant soso
smiter
light sorca

jestli se vejdu do party, tak bych byl jeden z těch charů, podle toho kterej se bude hodit nejvíc. No a úplně nejradši bych dělal dva chary najednou biggrin.gif

Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou biggrin.gif (teda podle toho jake mate zatim slozeni)


hehe, pán je optimista biggrin.gif

This post was edited by dessa5 on Jun 23 2007 01:31am
Member
Posts: 1,797
Joined: Oct 18 2005
Gold: 1,150.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 03:42am
mislim ze zas nainstalluju d2:) pokud pude hrat aspon ubu sob a rad popr. jeste nekdo ze stare party tak vam zas ukazu jak se na hc hned od zacatku lovej naapove^^
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 03:48am
to se prijdu podivat na selfhunting
Member
Posts: 1,797
Joined: Oct 18 2005
Gold: 1,150.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 03:49am
haha jakej nice awatar caro:) taky te na bn rad uvidim^^
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 03:50am
napodobne smile.gif az na ten avatar no, tvuj nice neni smile.gif btw delal to leri, tak mu musis poslat krasnou pm, uznavajici jeho fotosop skill, jinak by se mohl urazit wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 23 2007 04:30am
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou biggrin.gif (teda podle toho jake mate zatim slozeni)


no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 04:31am
nefandi si, popravi te uz rakanishu ~~ (ne ze bych ti to pral ofc)
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 04:34am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 12:31)
nefandi si, popravi te uz rakanishu ~~ (ne ze bych ti to pral ofc)


ja myslim, ze vydrzi az ke kováři (imbue quest) biggrin.gif

This post was edited by dessa5 on Jun 23 2007 04:34am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll