d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ok , Kdo Chce Sig.. > napiste to ZDE
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 20 2007 02:56pm
Quote (Killer111 @ Wed, 20 Jun 2007, 22:47)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:32pm)
Quote (Killer111 @ Wed, 20 Jun 2007, 22:31)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 20 Jun 2007, 22:24)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:18pm)
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text


omg to si rikas grafik kdyz ani nevis jak se edituji texty?


ne nevim


tož mu to pošli v PSD


jj smile.gif otazka.. ty to umis? wink.gif
unlu chces spídu jen toho cernyho nebo muze bejt noormalni


tož to není tak těžké uložit si prve sig jako PSD a pak znovu na JPEG bo PNG , a normálně to poslat přes icq ^^


^^ kk
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jun 20 2007 03:51pm
bych chtel taky mno uz ti to pisu dost dlouho smile.gif jestli teda mas cas biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 21 2007 02:07am
huh, tak jsem ti zkazil kontu, ale neva, si to upravis wink.gif
jinak dik, pekny wink.gif

btw: jak to delas? to kouzelnou hulkou nejak vyriznes obrazek a pak jen pridas pozadi a pomoci nejakych filtu pridas rozmazani a podobne srandy?

This post was edited by Sebasti on Jun 21 2007 02:08am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 21 2007 07:06am
Quote (Sebasti @ Thu, 21 Jun 2007, 10:07)
huh, tak jsem ti zkazil kontu, ale neva, si to upravis wink.gif
jinak dik, pekny wink.gif

btw: jak to delas? to kouzelnou hulkou nejak vyriznes obrazek  a pak jen pridas pozadi a pomoci nejakych filtu pridas rozmazani a podobne srandy?


nereknu
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 21 2007 07:53am
Quote (Karbec @ Thu, Jun 21 2007, 01:06pm)
Quote (Sebasti @ Thu, 21 Jun 2007, 10:07)
huh, tak jsem ti zkazil kontu, ale neva, si to upravis wink.gif
jinak dik, pekny wink.gif

btw: jak to delas? to kouzelnou hulkou nejak vyriznes obrazek  a pak jen pridas pozadi a pomoci nejakych filtu pridas rozmazani a podobne srandy?


nereknu


dělaš na piču sigy ty lamo wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 21 2007 08:03am
Quote (Runn3r @ Thu, 21 Jun 2007, 15:53)
Quote (Karbec @ Thu, Jun 21 2007, 01:06pm)
Quote (Sebasti @ Thu, 21 Jun 2007, 10:07)
huh, tak jsem ti zkazil kontu, ale neva, si to upravis wink.gif
jinak dik, pekny wink.gif

btw: jak to delas? to kouzelnou hulkou nejak vyriznes obrazek  a pak jen pridas pozadi a pomoci nejakych filtu pridas rozmazani a podobne srandy?


nereknu


dělaš na piču sigy ty lamo wink.gif


ok
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 21 2007 10:43am
N sign O 61 fg ( dont worry im not scammer )
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 21 2007 12:46pm
Quote (fifky-OVA @ Thu, 21 Jun 2007, 18:43)
N sign O 61 fg ( dont worry im not scammer )


icq me
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll