Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:32pm)
Quote (Killer111 @ Wed, 20 Jun 2007, 22:31)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 09:28pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 20 Jun 2007, 22:24)
Quote (Karbec @ Wed, Jun 20 2007, 08:18pm)
to nevim jak to muzes editovat , tak to udelej jako rotator ne?
aky text
omg to si rikas grafik kdyz ani nevis jak se edituji texty?
ne nevim
tož mu to pošli v PSD
jj

otazka.. ty to umis?

unlu chces spídu jen toho cernyho nebo muze bejt noormalni
tož to není tak těžké uložit si prve sig jako PSD a pak znovu na JPEG bo PNG , a normálně to poslat přes icq ^^