Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:58pm)
go tak budu locked

a ? co vam to pomuže ? =) sob

určitě si na tom zahoní jsp je jeho život a něco jako porno < když mu neda baba da mu jsp > i hope že to je enough dečko do hlavy xd sob na hrad

a gg -->st3pix toho vubec neznam takže ten mi muže lizat hovna u prdele

sapier

omg nub ^^

mr.reaper nevim o co ti jde ale když tě to bavi dělej to dal

@ ještě něco ?

post here plx bavi mě to

myslim že to zdaleka neprožívám jako ty .. ty klátiči ženskejch kund, kterýmu eště nenalejou ani pivko ...

je mi jasný že ty mrdáš non-stop a na jsp se tak tak dostaneš. "když mu neda baba da mu jsp" -> dream on .. myslim že sem zahrnuješ svoje pocity co se mnou nemaj nic společnýho. začínám se zamejšlet že tě fakt reportnu - asi to pro tebe moc znamená a měl bych tě zbavit snu o nějakym e-respektu. kknp bai