d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hvezdicka :) Rate My New Hvezdicku :d
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,308
Joined: Nov 27 2005
Gold: 124.00
Jun 20 2007 09:11am
Quote (Sentinel4 @ Wed, 20 Jun 2007, 16:10)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 01:58pm)
go tak budu locked smile.gif a ?tongue.gif co vam to pomuže ?tongue.gif =) sob > určitě si na tom zahoní jsp je jeho život a něco jako porno < když mu neda baba da mu jsp > i hope že to je enough dečko do hlavy xd sob na hrad biggrin.gif a gg -->st3pix toho vubec neznam takže ten mi muže lizat hovna u prdele wink.gif sapier > omg nub ^^
> mr.reaper nevim o co ti jde ale když tě to bavi dělej to dal wink.gif @ ještě něco ? wink.gif post here plx bavi mě to smile.gif


miluji kdyz nekdo mixuje anglictinu a cestinu ve vetach, co skoro nedavaji smysl.


ViK > All
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 20 2007 09:16am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:58pm)
go tak budu locked smile.gif a ?tongue.gif co vam to pomuže ? =) sob icon_pointr.gif určitě si na tom zahoní jsp je jeho život a něco jako porno < když mu neda baba da mu jsp >  i hope že to je enough dečko do hlavy xd sob na hrad biggrin.gif a gg -->st3pix toho vubec neznam takže ten mi muže lizat hovna u prdele wink.gif sapier icon_pointr.gif omg nub ^^
icon_pointr.gif mr.reaper nevim o co ti jde ale když tě to bavi dělej to dal wink.gif @ ještě něco ? wink.gif post here plx bavi mě to smile.gif


myslim že to zdaleka neprožívám jako ty .. ty klátiči ženskejch kund, kterýmu eště nenalejou ani pivko ... biggrin.gif je mi jasný že ty mrdáš non-stop a na jsp se tak tak dostaneš. "když mu neda baba da mu jsp" -> dream on .. myslim že sem zahrnuješ svoje pocity co se mnou nemaj nic společnýho. začínám se zamejšlet že tě fakt reportnu - asi to pro tebe moc znamená a měl bych tě zbavit snu o nějakym e-respektu. kknp bai
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 20 2007 09:22am
Quote (elveskiyer @ Wed, Jun 20 2007, 03:11pm)
Quote (Sentinel4 @ Wed, 20 Jun 2007, 16:10)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 01:58pm)
go tak budu locked smile.gif a ?tongue.gif co vam to pomuže ?tongue.gif =) sob > určitě si na tom zahoní jsp je jeho život a něco jako porno < když mu neda baba da mu jsp > i hope že to je enough dečko do hlavy xd sob na hrad biggrin.gif a gg -->st3pix toho vubec neznam takže ten mi muže lizat hovna u prdele wink.gif sapier > omg nub ^^
> mr.reaper nevim o co ti jde ale když tě to bavi dělej to dal wink.gif @ ještě něco ? wink.gif post here plx bavi mě to smile.gif


miluji kdyz nekdo mixuje anglictinu a cestinu ve vetach, co skoro nedavaji smysl.


ViK > All


hi elves, u n1
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 20 2007 09:53am
Quote (Sobcz @ Wed, Jun 20 2007, 03:16pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:58pm)
go tak budu locked smile.gif a ? co vam to pomuže ? =) sob icon_pointr.gif určitě si na tom zahoní jsp je jeho život a něco jako porno < když mu neda baba da mu jsp >  i hope že to je enough dečko do hlavy xd sob na hrad biggrin.gif a gg -->st3pix toho vubec neznam takže ten mi muže lizat hovna u prdele wink.gif sapier icon_pointr.gif omg nub ^^
icon_pointr.gif mr.reaper nevim o co ti jde ale když tě to bavi dělej to dal wink.gif @ ještě něco ? wink.gif post here plx bavi mě to smile.gif


myslim že to zdaleka neprožívám jako ty .. ty klátiči ženskejch kund, kterýmu eště nenalejou ani pivko ... biggrin.gif je mi jasný že ty mrdáš non-stop a na jsp se tak tak dostaneš. "když mu neda baba da mu jsp" -> dream on .. myslim že sem zahrnuješ svoje pocity co se mnou nemaj nic společnýho. začínám se zamejšlet že tě fakt reportnu - asi to pro tebe moc znamená a měl bych tě zbavit snu o nějakym e-respektu. kknp bai


rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 20 2007 11:11am
Quote (Sobcz @ Wed, Jun 20 2007, 03:16pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:58pm)
go tak budu locked a ? co vam to pomuže ? =) sob icon_pointr.gif určitě si na tom zahoní jsp je jeho život a něco jako porno < když mu neda baba da mu jsp >  i hope že to je enough dečko do hlavy xd sob na hrad a gg -->st3pix toho vubec neznam takže ten mi muže lizat hovna u prdele wink.gif sapier icon_pointr.gif omg nub ^^
icon_pointr.gif mr.reaper nevim o co ti jde ale když tě to bavi dělej to dal wink.gif @ ještě něco ? wink.gif post here plx bavi mě to


myslim že to zdaleka neprožívám jako ty .. ty klátiči ženskejch kund, kterýmu eště nenalejou ani pivko ... je mi jasný že ty mrdáš non-stop a na jsp se tak tak dostaneš. "když mu neda baba da mu jsp" -> dream on .. myslim že sem zahrnuješ svoje pocity co se mnou nemaj nic společnýho. začínám se zamejšlet že tě fakt reportnu - asi to pro tebe moc znamená a měl bych tě zbavit snu o nějakym e-respektu. kknp bai


omg lockneš mi tenhle učet wink.gif hm tak se poseru nevim proč tu tahaš pivko když mi pivko v klidu prodaji wink.gif @ dojeb ? když mě reportneš no tak reportni stejně budu mit nove ip a pokud ti nepřilezu tady tak mi mužeš olizat díru wink.gif nevím proč do mě startujete wink.gif < timto se nebranim > asi proto že mam 2 učty wink.gif neva klidně to dělejte aspoň se nenudim a huntim posty
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 20 2007 11:19am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 06:11pm)
Quote (Sobcz @ Wed, Jun 20 2007, 03:16pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:58pm)
go tak budu locked  a ? co vam to pomuže ? =) sob icon_pointr.gif určitě si na tom zahoní jsp je jeho život a něco jako porno < když mu neda baba da mu jsp >  i hope že to je enough dečko do hlavy xd sob na hrad  a gg -->st3pix toho vubec neznam takže ten mi muže lizat hovna u prdele wink.gif sapier icon_pointr.gif omg nub ^^
icon_pointr.gif mr.reaper nevim o co ti jde ale když tě to bavi dělej to dal wink.gif @ ještě něco ? wink.gif post here plx bavi mě to


myslim že to zdaleka neprožívám jako ty .. ty klátiči ženskejch kund, kterýmu eště nenalejou ani pivko ... je mi jasný že ty mrdáš non-stop a na jsp se tak tak dostaneš. "když mu neda baba da mu jsp" -> dream on .. myslim že sem zahrnuješ svoje pocity co se mnou nemaj nic společnýho. začínám se zamejšlet že tě fakt reportnu - asi to pro tebe moc znamená a měl bych tě zbavit snu o nějakym e-respektu. kknp bai


omg lockneš mi tenhle učet wink.gif hm tak se poseru nevim proč tu tahaš pivko když mi pivko v klidu prodaji wink.gif @ dojeb ? když mě reportneš no tak reportni stejně budu mit nove ip a pokud ti nepřilezu tady tak mi mužeš olizat díru wink.gif nevím proč do mě startujete wink.gif < timto se nebranim > asi proto že mam 2 učty wink.gif neva klidně to dělejte aspoň se nenudim a huntim posty


proč sem taháš buchty když já s nima problem nemam ? rofl. selfpwnt. No udělej si pak novej multi .. v tom případě sem moc rád že si vyhodil fg za tu hvězdu .. ale co ty si vlastně koupíš další fg za cash np end of my rage.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 20 2007 11:40am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 05:11pm)
Quote (Sobcz @ Wed, Jun 20 2007, 03:16pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:58pm)
go tak budu locked  a ? co vam to pomuže ? =) sob icon_pointr.gif určitě si na tom zahoní jsp je jeho život a něco jako porno < když mu neda baba da mu jsp >  i hope že to je enough dečko do hlavy xd sob na hrad  a gg -->st3pix toho vubec neznam takže ten mi muže lizat hovna u prdele wink.gif sapier icon_pointr.gif omg nub ^^
icon_pointr.gif mr.reaper nevim o co ti jde ale když tě to bavi dělej to dal wink.gif @ ještě něco ? wink.gif post here plx bavi mě to


myslim že to zdaleka neprožívám jako ty .. ty klátiči ženskejch kund, kterýmu eště nenalejou ani pivko ... je mi jasný že ty mrdáš non-stop a na jsp se tak tak dostaneš. "když mu neda baba da mu jsp" -> dream on .. myslim že sem zahrnuješ svoje pocity co se mnou nemaj nic společnýho. začínám se zamejšlet že tě fakt reportnu - asi to pro tebe moc znamená a měl bych tě zbavit snu o nějakym e-respektu. kknp bai


omg lockneš mi tenhle učet wink.gif hm tak se poseru nevim proč tu tahaš pivko když mi pivko v klidu prodaji wink.gif @ dojeb ? když mě reportneš no tak reportni stejně budu mit nove ip a pokud ti nepřilezu tady tak mi mužeš olizat díru wink.gif nevím proč do mě startujete wink.gif < timto se nebranim > asi proto že mam 2 učty wink.gif neva klidně to dělejte aspoň se nenudim a huntim posty


To, že mě neznáš, je důvod k tomu, abych ti lízal hovna u prdele? S takovou by ti hovna u prdele lízalo 6miliard lidí
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 20 2007 12:24pm
REPORT HIM NOW !
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jun 20 2007 01:28pm
uz toho chudaka nechte smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 20 2007 02:08pm
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 20 2007, 07:28pm)
uz toho chudaka nechte smile.gif


uz se poprali? biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll