☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
>
Poll > >>check<<
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 967
Replies: 40
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#31
Jun 20 2007 08:00am
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 08:50pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 19 Jun 2007, 22:16)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 07:06pm)
Quote (sapier @ Tue, 19 Jun 2007, 20:19)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jun 19 2007, 06:45pm)
Quote (alda @ Tue, Jun 19 2007, 04:51pm)
btw ti co me znaj vi jakej sem a to mi staci .... to sem chtel dodat..
ja te neznam skoro, ale myslim si, ze runer je spatnej.
OMG VOUCH WITH NUB
OMG VOUCH WITH AVA
omfg nespamuj furt takove blbosti..
tobe se jeho ava nelíbí ?
omg vouch s tvojim ava
si mysliš že když s googlu stahneš obrazek a pomoci photoshopu si tam přidaš jmeno tak si gozi or wut ? ^^ a jen kvuli toho že sem si udělal 2 učet pač exe
clan už neexistuje
a sem na runn3rovi tak jak mě znaji všichni co se mnou hrajou / hrají ? ^^ pff ~
edit: anyway karbec
uvidime kdo bude mit lepši sig a ava
jo ?
This post was edited by Runn3r on Jun 20 2007 08:02am
undead_lord
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
145,237.88
#32
Jun 20 2007 08:49am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
edit: anyway karbec
uvidime kdo bude mit lepši sig a ava
jo ]
omg si myslis ze kdyz si stahnes z googlu pekny obrazek a v photoshopu ho upravis tak jsi gozi or wut?
This post was edited by undead_lord on Jun 20 2007 08:50am
Sentinel4
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold
:
2.36
#33
Jun 20 2007 09:07am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 08:50pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 19 Jun 2007, 22:16)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 07:06pm)
Quote (sapier @ Tue, 19 Jun 2007, 20:19)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jun 19 2007, 06:45pm)
Quote (alda @ Tue, Jun 19 2007, 04:51pm)
btw ti co me znaj vi jakej sem a to mi staci .... to sem chtel dodat..
ja te neznam skoro, ale myslim si, ze runer je spatnej.
OMG VOUCH WITH NUB
OMG VOUCH WITH AVA
omfg nespamuj furt takove blbosti..
tobe se jeho ava nelíbí ?
omg vouch s tvojim ava
si mysliš že když s googlu stahneš obrazek a pomoci photoshopu si tam přidaš jmeno tak si gozi or wut ? ^^ a jen kvuli toho že sem si udělal 2 učet pač exe
clan už neexistuje
a sem na runn3rovi tak jak mě znaji všichni co se mnou hrajou / hrají ? ^^ pff ~
edit: anyway karbec
uvidime kdo bude mit lepši sig a ava
jo ?
omg si myslis, ze kdyz umis napsat jednu vetu, ze nejsi idiot or wut?
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#34
Jun 20 2007 09:18am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 03:00pm)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 08:50pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 19 Jun 2007, 22:16)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 07:06pm)
Quote (sapier @ Tue, 19 Jun 2007, 20:19)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jun 19 2007, 06:45pm)
Quote (alda @ Tue, Jun 19 2007, 04:51pm)
btw ti co me znaj vi jakej sem a to mi staci .... to sem chtel dodat..
ja te neznam skoro, ale myslim si, ze runer je spatnej.
OMG VOUCH WITH NUB
OMG VOUCH WITH AVA
omfg nespamuj furt takove blbosti..
tobe se jeho ava nelíbí ?
omg vouch s tvojim ava
si mysliš že když s googlu stahneš obrazek a pomoci photoshopu si tam přidaš jmeno tak si gozi or wut ? ^^ a jen kvuli toho že sem si udělal 2 učet pač exe
clan už neexistuje
a sem na runn3rovi tak jak mě znaji všichni co se mnou hrajou / hrají ? ^^ pff ~
edit: anyway karbec
uvidime kdo bude mit lepši sig a ava
jo ?
nechal bych si udělat červenej sig/ava .. aspoň ti pak bude ladit k tagu.
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#35
Jun 20 2007 10:57am
nikdy nebudes mit lepsi nez ja..
1. ted te nemame radi > vouch for me
2. sem prece Karbec™
3. 333,33
This post was edited by Karbec on Jun 20 2007 10:59am
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#36
Jun 20 2007 11:09am
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 20 2007, 02:49pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
edit: anyway karbec
uvidime kdo bude mit lepši sig a ava
jo ]
omg si myslis ze kdyz si stahnes z googlu pekny obrazek a v photoshopu ho upravis tak jsi gozi or wut?
@undead_lord neumim dělat ve photoshopu
a nevadí mi to
@sobcz klidně to udělam musiš mi dát ale donor nejsem takovy boháč jako vy v tamtej praze
@Karbec i kdybys byl posrany
tak ten sig budu mit lepši
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#37
Jun 20 2007 11:19am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 06:09pm)
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 20 2007, 02:49pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
edit: anyway karbec
uvidime kdo bude mit lepši sig a ava
jo ]
omg si myslis ze kdyz si stahnes z googlu pekny obrazek a v photoshopu ho upravis tak jsi gozi or wut?
@undead_lord neumim dělat ve photoshopu
a nevadí mi to
@sobcz klidně to udělam musiš mi dát ale donor nejsem takovy boháč jako vy v tamtej praze
@Karbec i kdybys byl posrany
tak ten sig budu mit lepši
muzes si zas koupit naky fg za cash .. a bude i na cervenej sig.
Sebasti
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold
:
0.00
#38
Jun 20 2007 11:38am
Runnere byt tebou, tak jen mlčím a smutně koukám...
Karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold
:
717.50
#39
Jun 20 2007 11:48am
Quote (Runn3r @ Wed, 20 Jun 2007, 19:09)
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 20 2007, 02:49pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
edit: anyway karbec
uvidime kdo bude mit lepši sig a ava
jo ]
omg si myslis ze kdyz si stahnes z googlu pekny obrazek a v photoshopu ho upravis tak jsi gozi or wut?
@undead_lord neumim dělat ve photoshopu
a nevadí mi to
@sobcz klidně to udělam musiš mi dát ale donor nejsem takovy boháč jako vy v tamtej praze
@Karbec i kdybych byl posrany
tak ten sig nebudu mit lepši Ó Velký Karbi
sapier
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold
:
0.00
#40
Jun 20 2007 12:20pm
low runner
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact