d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > >>check<<
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 20 2007 08:00am
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 08:50pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 19 Jun 2007, 22:16)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 07:06pm)
Quote (sapier @ Tue, 19 Jun 2007, 20:19)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jun 19 2007, 06:45pm)
Quote (alda @ Tue, Jun 19 2007, 04:51pm)
btw ti co me znaj vi jakej sem a to mi staci .... to sem chtel dodat..


ja te neznam skoro, ale myslim si, ze runer je spatnej.


OMG VOUCH WITH NUB


OMG VOUCH WITH AVA


omfg nespamuj furt takove blbosti..


tobe se jeho ava nelíbí ? sad.gif


omg vouch s tvojim ava wink.gif si mysliš že když s googlu stahneš obrazek a pomoci photoshopu si tam přidaš jmeno tak si gozi or wut ? ^^ a jen kvuli toho že sem si udělal 2 učet pač exe icon_pointr.gif clan už neexistuje wink.gif a sem na runn3rovi tak jak mě znaji všichni co se mnou hrajou / hrají ? ^^ pff ~

edit: anyway karbec wink.gif uvidime kdo bude mit lepši sig a ava wink.gif jo ?


This post was edited by Runn3r on Jun 20 2007 08:02am
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 20 2007 08:49am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
edit: anyway karbec wink.gif uvidime kdo bude mit lepši sig a ava wink.gif jo ]



omg si myslis ze kdyz si stahnes z googlu pekny obrazek a v photoshopu ho upravis tak jsi gozi or wut?

This post was edited by undead_lord on Jun 20 2007 08:50am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 20 2007 09:07am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 08:50pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 19 Jun 2007, 22:16)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 07:06pm)
Quote (sapier @ Tue, 19 Jun 2007, 20:19)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jun 19 2007, 06:45pm)
Quote (alda @ Tue, Jun 19 2007, 04:51pm)
btw ti co me znaj vi jakej sem a to mi staci .... to sem chtel dodat..


ja te neznam skoro, ale myslim si, ze runer je spatnej.


OMG VOUCH WITH NUB


OMG VOUCH WITH AVA


omfg nespamuj furt takove blbosti..


tobe se jeho ava nelíbí ? sad.gif


omg vouch s tvojim ava wink.gif si mysliš že když s googlu stahneš obrazek a pomoci photoshopu si tam přidaš jmeno tak si gozi or wut ? ^^ a jen kvuli toho že sem si udělal 2 učet pač exe icon_pointr.gif clan už neexistuje wink.gif a sem na runn3rovi tak jak mě znaji všichni co se mnou hrajou / hrají ? ^^ pff ~

edit: anyway karbec wink.gif uvidime kdo bude mit lepši sig a ava wink.gif jo ?


omg si myslis, ze kdyz umis napsat jednu vetu, ze nejsi idiot or wut?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 20 2007 09:18am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 03:00pm)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 08:50pm)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 19 Jun 2007, 22:16)
Quote (Karbec @ Tue, Jun 19 2007, 07:06pm)
Quote (sapier @ Tue, 19 Jun 2007, 20:19)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jun 19 2007, 06:45pm)
Quote (alda @ Tue, Jun 19 2007, 04:51pm)
btw ti co me znaj vi jakej sem a to mi staci .... to sem chtel dodat..


ja te neznam skoro, ale myslim si, ze runer je spatnej.


OMG VOUCH WITH NUB


OMG VOUCH WITH AVA


omfg nespamuj furt takove blbosti..


tobe se jeho ava nelíbí ? sad.gif


omg vouch s tvojim ava wink.gif si mysliš že když s googlu stahneš obrazek a pomoci photoshopu si tam přidaš jmeno tak si gozi or wut ? ^^ a jen kvuli toho že sem si udělal 2 učet pač exe icon_pointr.gif clan už neexistuje wink.gif a sem na runn3rovi tak jak mě znaji všichni co se mnou hrajou / hrají ? ^^ pff ~

edit: anyway karbec wink.gif uvidime kdo bude mit lepši sig a ava wink.gif jo ?


nechal bych si udělat červenej sig/ava .. aspoň ti pak bude ladit k tagu.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 20 2007 10:57am
nikdy nebudes mit lepsi nez ja..
1. ted te nemame radi > vouch for me
2. sem prece Karbec™
3. 333,33

This post was edited by Karbec on Jun 20 2007 10:59am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 20 2007 11:09am
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 20 2007, 02:49pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
edit: anyway karbec wink.gif uvidime kdo bude mit lepši sig a ava wink.gif jo ]



omg si myslis ze kdyz si stahnes z googlu pekny obrazek a v photoshopu ho upravis tak jsi gozi or wut?


@undead_lord neumim dělat ve photoshopu wink.gif a nevadí mi to wink.gif
@sobcz klidně to udělam musiš mi dát ale donor nejsem takovy boháč jako vy v tamtej praze wink.gif
@Karbec i kdybys byl posrany wink.gif tak ten sig budu mit lepši wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 20 2007 11:19am
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 06:09pm)
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 20 2007, 02:49pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
edit: anyway karbec wink.gif uvidime kdo bude mit lepši sig a ava wink.gif jo ]



omg si myslis ze kdyz si stahnes z googlu pekny obrazek a v photoshopu ho upravis tak jsi gozi or wut?


@undead_lord neumim dělat ve photoshopu wink.gif a nevadí mi to wink.gif
@sobcz klidně to udělam musiš mi dát ale donor nejsem takovy boháč jako vy v tamtej praze wink.gif
@Karbec i kdybys byl posrany wink.gif tak ten sig budu mit lepši wink.gif


muzes si zas koupit naky fg za cash .. a bude i na cervenej sig.
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 20 2007 11:38am
Runnere byt tebou, tak jen mlčím a smutně koukám... wurf.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 20 2007 11:48am
Quote (Runn3r @ Wed, 20 Jun 2007, 19:09)
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 20 2007, 02:49pm)
Quote (Runn3r @ Wed, Jun 20 2007, 02:00pm)
edit: anyway karbec wink.gif uvidime kdo bude mit lepši sig a ava wink.gif jo ]



omg si myslis ze kdyz si stahnes z googlu pekny obrazek a v photoshopu ho upravis tak jsi gozi or wut?


@undead_lord neumim dělat ve photoshopu wink.gif a nevadí mi to wink.gif
@sobcz klidně to udělam musiš mi dát ale donor nejsem takovy boháč jako vy v tamtej praze wink.gif
@Karbec i kdybych byl posrany wink.gif tak ten sig nebudu mit lepši Ó Velký Karbi


Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 20 2007 12:20pm
low runner sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll