d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nastal Muj Cas ... Konec S Dia > uz je to tak ...
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 15 2007 08:28am
nabizim ti za to mladeho,pohledneho kluka.. rika si OKParan, pokud se ti nebude hodit, tak ho muzes rozprodat na soucastky do zahranici a budes z toho mit hafl penez!
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 15 2007 09:09am
Quote (z3r0. @ Fri, Jun 15 2007, 03:28pm)
nabizim ti za to mladeho,pohledneho kluka.. rika si OKParan, pokud se
ti nebude hodit, tak ho muzes rozprodat na soucastky do zahranici a
budes z toho mit hafl penez!


to jo za ledviny se dávají slušné částky
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 15 2007 09:12am
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 15 2007, 07:57am)
Quote (Black_WoH @ Fri, Jun 15 2007, 06:16am)
kdo by mel zajem o celej muj full acc pm me a ja poslu seznam postav a veci atd ...
mam tam nekolik postav nad 90 lvl .... nejvic je hammer 95 ¨

+ offer ve fg ci kc


ze zacatku jsem si myslel ze to chces nekomu dat free jako Lua xD

ale ten posledni radek, tomu se rika v reklamnictvi psychologie zakaznika smile.gif


ale u nas se v reklamstine nemluvi. gieb free :-P
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 15 2007 09:36am
Quote (otko @ Fri, 15 Jun 2007, 14:40)
Quote (M0f0 @ Fri, 15 Jun 2007, 13:26)
Quote (otko @ Fri, 15 Jun 2007, 14:03)
Quote (M0f0 @ Fri, 15 Jun 2007, 12:49)
bianco zmenka SPP, a.s. biggrin.gif


Duckeho zmenka? ^^


nn randomz, Ez fail biggrin.gif


lol sak povedz co to je ma to zaujima


no na duckeho uz dosli pk-cka az hen z ukrajiny biggrin.gif
a tie jeho zmenky neboli bianco, len na par 100 kk korunek...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll