Quote (st3pix @ Sun, Jun 10 2007, 02:32pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:23am)
poraďte chci mu poslat dáreček za ukradenej acc
ty seš fakt blbeček, kvůli hře chceš někomu rozmlátit držku? a na to, že je třeba silnější, než ty, jsi asi nepomyslel, co?
( díky ti za oslovení ale todle si dovoluj na svoje vrstevníky já ti taky nenadavam nebo jsi stejnej kreten jako shifty? )
muze bejt jak silnej chce ja si myslim ze taky nejsem z nejslabsich a co se tyce hry tak mi vycoroval itemy cca za 1.2k fgs = 1k+ Kč kdybych to měl kupovat od njaguara a jelikož nemam zadny itemy uz ani na scnl ani na scl ani na hc tak si myslim ze mam pravo bejt nasranej kdyby mi vycoroval acc nekdo koho neznam tak to takhle neresim ale jelikoz to byl clovek kteryho jsem znal a veril mu tak to je trochu neco jinyho

nemyslite??