d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Ví Adresu Na Shiftyho? > chtěl bych mu poslat dáreček
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 10 2007 02:03pm
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 10 2007, 06:26pm)
Quote (Killer111 @ Sun, Jun 10 2007, 06:24pm)
nevidím problém ve sdílení accountů ale musíš si najít lidi kterým můžeš věřit, já takové lidi naštěstí našel
né nadarmo se říká SCNL > SCL ^^


todle bylo HCL ^^ selfpwnt.


tohle jsem čekal že to někdo napíše , ale už jsem nechtěl edit
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 10 2007 02:03pm
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 06:22pm)
Quote (st3pix @ Sun, Jun 10 2007, 02:32pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:23am)
poraďte chci mu poslat dáreček za ukradenej acc


ty seš fakt blbeček, kvůli hře chceš někomu rozmlátit držku? a na to, že je třeba silnější, než ty, jsi asi nepomyslel, co?


( díky ti za oslovení ale todle si dovoluj na svoje vrstevníky já ti taky nenadavam nebo jsi stejnej kreten jako shifty? )

muze bejt jak silnej chce ja si myslim ze taky nejsem z nejslabsich a co se tyce hry tak mi vycoroval itemy cca za 1.2k fgs = 1k+ Kč kdybych to měl kupovat od njaguara a jelikož nemam zadny itemy uz ani na scnl ani na scl ani na hc tak si myslim ze mam pravo bejt nasranej kdyby mi vycoroval acc nekdo koho neznam tak to takhle neresim ale jelikoz to byl clovek kteryho jsem znal a veril mu tak to je trochu neco jinyho smile.gif nemyslite??


Tak ja ti fg prodam, napis a domluvime se na cene wink.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Jun 10 2007 02:34pm
Quote (Leri @ Sun, Jun 10 2007, 08:03pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 06:22pm)
Quote (st3pix @ Sun, Jun 10 2007, 02:32pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:23am)
poraďte chci mu poslat dáreček za ukradenej acc


ty seš fakt blbeček, kvůli hře chceš někomu rozmlátit držku? a na to, že je třeba silnější, než ty, jsi asi nepomyslel, co?


( díky ti za oslovení ale todle si dovoluj na svoje vrstevníky já ti taky nenadavam nebo jsi stejnej kreten jako shifty? )

muze bejt jak silnej chce ja si myslim ze taky nejsem z nejslabsich a co se tyce hry tak mi vycoroval itemy cca za 1.2k fgs = 1k+ Kč kdybych to měl kupovat od njaguara a jelikož nemam zadny itemy uz ani na scnl ani na scl ani na hc tak si myslim ze mam pravo bejt nasranej kdyby mi vycoroval acc nekdo koho neznam tak to takhle neresim ale jelikoz to byl clovek kteryho jsem znal a veril mu tak to je trochu neco jinyho smile.gif nemyslite??


Tak ja ti fg prodam, napis a domluvime se na cene wink.gif


ja ti prodam rovnou veci, mas to lepsi nez kupovat fgs od neho a pak veci biggrin.gif

napis a domluvime se na cene smile.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 10 2007 02:59pm
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 10 2007, 06:56pm)
a pak prijedte do Opavy a pomozte mi zmlatit par nacku co me zrubali asi pred mesicem smile.gif


ja prijedu. nemam to daleko ^^
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 10 2007 03:36pm
Quote (Killer111 @ Sun, Jun 10 2007, 08:03pm)
Quote (Sobcz @ Sun, Jun 10 2007, 06:26pm)
Quote (Killer111 @ Sun, Jun 10 2007, 06:24pm)
nevidím problém ve sdílení accountů ale musíš si najít lidi kterým můžeš věřit, já takové lidi naštěstí našel
né nadarmo se říká SCNL > SCL ^^


todle bylo HCL ^^ selfpwnt.


tohle jsem čekal že to někdo napíše , ale už jsem nechtěl edit


scl>scnl

Edit: btw kdo je ten Fu.me?


shifty je idiot, nedavno jsem se snim hadal.

This post was edited by Sentinel4 on Jun 10 2007 03:36pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 10 2007 03:42pm
Quote (IqLimited @ Sun, 10 Jun 2007, 22:59)
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 10 2007, 06:56pm)
a pak prijedte do Opavy a pomozte mi zmlatit par nacku co me zrubali asi pred mesicem smile.gif


ja prijedu. nemam to daleko ^^


vyska? vaha? pocet kamosu? pasek v judu? smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2007 04:00pm
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 10 2007, 10:42pm)
Quote (IqLimited @ Sun, 10 Jun 2007, 22:59)
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 10 2007, 06:56pm)
a pak prijedte do Opavy a pomozte mi zmlatit par nacku co me zrubali asi pred mesicem smile.gif


ja prijedu. nemam to daleko ^^


vyska? vaha? pocet kamosu? pasek v judu? smile.gif


barva pleti ? biggrin.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 10 2007 04:12pm
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 10 2007 05:01pm
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2007 11:15pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.


devil.gif zatim .. biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll