d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lightscribe Aldo!!! > dqqa
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 7 2007 09:01am
Quote (Radmag @ Thu, 7 Jun 2007, 16:01)
koukam ze si dal nekdo praci a reportnul vsecky jeho posty biggrin.gif


len par poslednych rofl.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 7 2007 09:02am
Quote (Radmag @ Thu, 7 Jun 2007, 16:01)
koukam ze si dal nekdo praci a reportnul vsecky jeho posty biggrin.gif


Chtìl jsem udìlat to samý.
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 7 2007 09:04am
Quote (zerkii @ Thu, Jun 7 2007, 03:02pm)
Quote (Radmag @ Thu, 7 Jun 2007, 16:01)
koukam ze si dal nekdo praci a reportnul vsecky jeho posty biggrin.gif


Chtìl jsem udìlat to samý.


ja taky, ale bohuzel me nekdo predesel
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 7 2007 09:05am
Tak teï jsem dodìlal ten zbytek, už je to komplet. biggrin.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 7 2007 09:09am
Quote (zerkii @ Thu, Jun 7 2007, 03:05pm)
Tak teï jsem dodìlal ten zbytek, už je to komplet. biggrin.gif


ja chci taky sad.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2007 09:46am
mg co to je...? huh.gif stupid.gif wurf.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll