d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Co Dalo? Vzalo? > diablo?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,635
Joined: Mar 10 2006
Gold: 1,106.00
Jun 10 2007 07:04am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 10 2007, 12:39pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:47am)
co mi to dalo?? hmm
Kámoše
naučil jsem se anglicky a to ještě neumim česky
spousty příjemě strávenýho času
naučil jsem se obchodovat ( vyjednávat )


vzalo?
vzalo mi to iluze o lidech myslel jsem si že někteří nejsou schopni udělat to co udělali ( po včerejšku co mi provedl Shifty )
řekl bych že to bylo nefér
jinak mi to asi nic nebere možná ještě spousty nervů biggrin.gif ale má mě srát mladá nebo diablo to raději to diablo


nemas verit shiftymu .. ver mne biggrin.gif



biggrin.gif stalo se už věřím jen jednomu človíčkovy a sobě ....
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2007 07:08am
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 02:04pm)
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 10 2007, 12:39pm)
Quote (fu.me @ Sun, Jun 10 2007, 09:47am)
co mi to dalo?? hmm
Kámoše
naučil jsem se anglicky a to ještě neumim česky
spousty příjemě strávenýho času
naučil jsem se obchodovat ( vyjednávat )


vzalo?
vzalo mi to iluze o lidech myslel jsem si že někteří nejsou schopni udělat to co udělali ( po včerejšku co mi provedl Shifty )
řekl bych že to bylo nefér
jinak mi to asi nic nebere možná ještě spousty nervů biggrin.gif ale má mě srát mladá nebo diablo to raději to diablo


nemas verit shiftymu .. ver mne biggrin.gif



biggrin.gif stalo se už věřím jen sobovi ....


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll