co mi to dalo?? hmm
Kámoše
naučil jsem se anglicky a to ještě neumim česky
spousty příjemě strávenýho času
naučil jsem se obchodovat ( vyjednávat )
vzalo?
vzalo mi to iluze o lidech myslel jsem si že někteří nejsou schopni udělat to co udělali ( po včerejšku co mi provedl Shifty )
řekl bych že to bylo nefér
jinak mi to asi nic nebere možná ještě spousty nervů

ale má mě srát mladá nebo diablo to raději to diablo
nemas verit shiftymu .. ver mne