d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Urazy > podelte sa so svojimi urazmi
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 3 2007 07:58am
auto pøejelo nohu a sedøelo do masa to víte nìkdo pøez ulici de a nedívá se a pak èumí že si má vybrat jestli skoèit pod tramvaj nebo pod auto tak sem skoèil pod auto a co sem dopad tak mi tramvaj projela asi 0.5 metru nad hlavou dobrý zažitkyy mam ale nejvíc na týhle zaležitosti mì sralo , a breèel sem jen kvùli tomu že mam v prdeli nový boty biggrin.gif místo toho abych øval že mì to bolí biggrin.gif
svrhl sem si vaøicí olej na nohu
meniskus 2x vìtší koleno než normál xd 2 a pul velkých jehel ze mì vytáhli
zarazil sem su nùžky do kolene
spadla na mì vaøicí žehlièka ježiš toho je
jinak ted nic závažného tamto je z mládí maximálnì z breaku mam problémy z prvym zapìstí
mam velkou bouli a neudìlam ani klik ale mohl bych už po dvou letech koneène stím k doktoru xd

This post was edited by Lua on Jun 3 2007 08:02am
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Jun 3 2007 08:07am
Ked som bol maly tak som spadol z trojkolky, a rastu mi zuby tak trocha nad sebou (aj ked teraz to uz je skoro v pohode)
- jednotka nerastla, trojka nad dvojkou etc.
- 45 min zakrok som mal

Potom v skole bolo otvorene okno a ja som ho jaksik rozbil hlavou ked som isiel a nepozeral sa
- nejake stehy

A doma som tiez nieco rozbil hlavou, ale to som ani nesiel do nemocnice smile.gif

Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 3 2007 10:03am
Quote (KrazyKow @ Sun, 3 Jun 2007, 16:07)
Ked som bol maly tak som spadol z trojkolky, a rastu mi zuby tak trocha nad sebou (aj ked teraz to uz je skoro v pohode)
- jednotka nerastla, trojka nad dvojkou etc.
- 45 min zakrok som mal

Potom v skole bolo otvorene okno a ja som ho jaksik rozbil hlavou ked som isiel a nepozeral sa
- nejake stehy

A doma som tiez nieco rozbil hlavou, ale to som ani nesiel do nemocnice smile.gif


nepouzivej hlavu! biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 3 2007 10:31am
Quote (Karbec @ Sun, 3 Jun 2007, 16:03)
Quote (KrazyKow @ Sun, 3 Jun 2007, 16:07)
Ked som bol maly tak som spadol z trojkolky, a rastu mi zuby tak trocha nad sebou (aj ked teraz to uz je skoro v pohode)
- jednotka nerastla, trojka nad dvojkou etc.
- 45 min zakrok som mal

Potom v skole bolo otvorene okno a ja som ho jaksik rozbil hlavou ked som isiel a nepozeral sa
- nejake stehy

A doma som tiez nieco rozbil hlavou, ale to som ani nesiel do nemocnice smile.gif


nepouzivej hlavu! biggrin.gif


Karbec tu všechny jen pouèuje , ale co se stalo jemu nenapíše biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 3 2007 10:37am
Quote (FF-speed @ Sun, Jun 3 2007, 04:31pm)
Quote (Karbec @ Sun, 3 Jun 2007, 16:03)
Quote (KrazyKow @ Sun, 3 Jun 2007, 16:07)
Ked som bol maly tak som spadol z trojkolky, a rastu mi zuby tak trocha nad sebou (aj ked teraz to uz je skoro v pohode)
- jednotka nerastla, trojka nad dvojkou etc.
- 45 min zakrok som mal

Potom v skole bolo otvorene okno a ja som ho jaksik rozbil hlavou ked som isiel a nepozeral sa
- nejake stehy

A doma som tiez nieco rozbil hlavou, ale to som ani nesiel do nemocnice smile.gif


nepouzivej hlavu! biggrin.gif


Karbec tu všechny jen pouèuje , ale co se stalo jemu nenapíše biggrin.gif


spadl na hlavu
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 3 2007 10:38am
Zlomene prst nebo zapesti ani poradne nevim ( basketbalovy zapas )
Jizva na predlokti asi 10 stehu ( prolitl jsem doma sklem ve dverich )
Zapichnuta sipka v kolene ale to nebylo nic zas tak moc vazneho

Jinak nic jineho nastesti smile.gif

This post was edited by fifky-OVA on Jun 3 2007 10:39am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 3 2007 10:41am
Quote (fifky-OVA @ Sun, 3 Jun 2007, 18:38)
Zlomene prst nebo zapesti ani poradne nevim ( basketbalovy zapas )
Jizva na predlokti asi 10 stehu ( prolitl jsem doma sklem ve dverich )
Zapichnuta sipka v kolene ale to nebylo nic zas tak moc vazneho

Jinak nic jineho nastesti smile.gif


spis bych rekl nanestesti... kazdy uraz je v podstate zivotni zkusenost z ktere se da poucit (neco jako expy smile.gif )
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 3 2007 10:50am
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 3 2007, 04:41pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, 3 Jun 2007, 18:38)
Zlomene prst nebo zapesti ani poradne nevim ( basketbalovy zapas )
Jizva na predlokti asi 10 stehu ( prolitl jsem doma sklem ve dverich )
Zapichnuta sipka v kolene ale to nebylo nic zas tak moc vazneho

Jinak nic jineho nastesti smile.gif


spis bych rekl nanestesti... kazdy uraz je v podstate zivotni zkusenost z ktere se da poucit (neco jako expy smile.gif )


njn neco na tom bude.. smile.gif kdo vi co na me v budoucnu asi jeste ceka wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 3 2007 10:55am
Quote (FF-speed @ Sun, 3 Jun 2007, 18:31)
Quote (Karbec @ Sun, 3 Jun 2007, 16:03)
Quote (KrazyKow @ Sun, 3 Jun 2007, 16:07)
Ked som bol maly tak som spadol z trojkolky, a rastu mi zuby tak trocha nad sebou (aj ked teraz to uz je skoro v pohode)
- jednotka nerastla, trojka nad dvojkou etc.
- 45 min zakrok som mal

Potom v skole bolo otvorene okno a ja som ho jaksik rozbil hlavou ked som isiel a nepozeral sa
- nejake stehy

A doma som tiez nieco rozbil hlavou, ale to som ani nesiel do nemocnice smile.gif


nepouzivej hlavu! biggrin.gif


Karbec tu všechny jen pouèuje , ale co se stalo jemu nenapíše biggrin.gif

page 1 u nigga
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 3 2007 10:56am
Quote (Karbec @ Sun, 3 Jun 2007, 07:13)
Natrzeny vazy v kolene , ale jinak nic , tez klepam ^^


liar ...... to nemùže být vše biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll