auto pøejelo nohu a sedøelo do masa to víte nìkdo pøez ulici de a nedívá se a pak èumí že si má vybrat jestli skoèit pod tramvaj nebo pod auto tak sem skoèil pod auto a co sem dopad tak mi tramvaj projela asi 0.5 metru nad hlavou dobrý zažitkyy mam ale nejvíc na týhle zaležitosti mì sralo , a breèel sem jen kvùli tomu že mam v prdeli nový boty

místo toho abych øval že mì to bolí

svrhl sem si vaøicí olej na nohu
meniskus 2x vìtší koleno než normál xd 2 a pul velkých jehel ze mì vytáhli
zarazil sem su nùžky do kolene
spadla na mì vaøicí žehlièka ježiš toho je
jinak ted nic závažného tamto je z mládí maximálnì z breaku mam problémy z prvym zapìstí
mam velkou bouli a neudìlam ani klik ale mohl bych už po dvou letech koneène stím k doktoru xd
This post was edited by Lua on Jun 3 2007 08:02am