d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Skype > pojte na skype
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 24 2007 02:52pm
Quote (Rakiii @ Fri, Aug 24 2007, 07:09pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Aug 24 2007, 06:53pm)
SKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYPE pojďtě sob jde za chvíli pryč a j átu enchci být sám !


sel bych ale za

1. nemam skype
2. mam asi v pr... mikrak
3. mam v troube pizzu :-)
ale treba to casem zprovoznim ...


nikdy bych nerekl ze dokazes byt tak nechutny :-)
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 24 2007 03:18pm
ja du ^^
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Aug 24 2007 03:52pm
Quote (Leri @ Fri, Aug 24 2007, 09:52pm)
Quote (Rakiii @ Fri, Aug 24 2007, 07:09pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Aug 24 2007, 06:53pm)
SKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYPE pojďtě sob jde za chvíli pryč a j átu enchci být sám !


sel bych ale za

1. nemam skype
2. mam asi v pr... mikrak
3. mam v troube pizzu :-)
ale treba to casem zprovoznim ...


nikdy bych nerekl ze dokazes byt tak nechutny :-)


:DDD
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll