Quote (Rakiii @ Fri, Aug 24 2007, 07:09pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Aug 24 2007, 06:53pm)
SKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYPE pojďtě sob jde za chvíli pryč a j átu enchci být sám !
sel bych ale za
1. nemam skype
2. mam asi v pr... mikrak3. mam v troube pizzu :-)
ale treba to casem zprovoznim ...
nikdy bych nerekl ze dokazes byt tak nechutny :-)