d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Sem To Nedal > demence
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 2 2007 07:52am
Quote (nighthag @ Sat, 2 Jun 2007, 14:50)
EDIT: btw ISO/OSI je stejne jen teoreticky blabol, o nemz staci vedet ze existuje, pricemz stejne s realitou nema nic spolecneho, muzes se klidne vysmat kazdemu kdo Ti bude tvrdit neco jineho.


Prakticky stejna situace je s bezpecnosti a stabilitou windowsu smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll