Quote (Killer111 @ Sat, Jun 2 2007, 11:13am)
Quote (FF-speed @ Sat, Jun 2 2007, 11:32am)
Quote (Killer111 @ Sat, 2 Jun 2007, 10:05)
SCNL 1-93 PLZ
asi tì zklamu ale nevybavuju si nikoho kdo by hrál scnl z èechu

proè by to nemohl udìlat nìkdo kdo hraje SCL nebo HCL ?? rush ti dá ka¾dý
zas tolik lidí nl nehraje a na scl když máš chary, tak si mùžeš dávat sám cs a baaly