d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Co Se Stane... > kdyz ->
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 29 2007 02:12pm
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 09:06pm)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:55pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:50pm)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:48pm)
a mi hackl cd key al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it


to znamená?


ze se na ten klic nedostane ikdyz ho ma biggrin.gif


tak to chápu, ale tohle nechápu:
al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it
jako že ti blokli key za používání bota?


ne ale ten cd-key je diky tomu botovi nonstop v uzivani takze se na nej stejne nedostane.
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 29 2007 02:16pm
Quote (Sobcz @ Tue, May 29 2007, 08:12pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 09:06pm)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:55pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:50pm)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:48pm)
a mi hackl cd key al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it


to znamená?


ze se na ten klic nedostane ikdyz ho ma biggrin.gif


tak to chápu, ale tohle nechápu:
al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it
jako že ti blokli key za používání bota?


ne ale ten cd-key je diky tomu botovi nonstop v uzivani takze se na nej stejne nedostane.


tak tohle sem pochopil aj ja smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 29 2007 02:17pm
Quote (CarodeJ @ Tue, May 29 2007, 08:16pm)
Quote (Sobcz @ Tue, May 29 2007, 08:12pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 09:06pm)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:55pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:50pm)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:48pm)
a mi hackl cd key al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it


to znamená?


ze se na ten klic nedostane ikdyz ho ma biggrin.gif


tak to chápu, ale tohle nechápu:
al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it
jako že ti blokli key za používání bota?


ne ale ten cd-key je diky tomu botovi nonstop v uzivani takze se na nej stejne nedostane.


tak tohle sem pochopil aj ja smile.gif


jo aha, sry mam delší vedení wink.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 29 2007 02:17pm
Quote (Esantin @ Tue, 29 May 2007, 21:06)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:55pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:50pm)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:48pm)
a mi hackl cd key al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it


to znamená?


ze se na ten klic nedostane ikdyz ho ma biggrin.gif


tak to chápu, ale tohle nechápu:
al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it
jako že ti blokli key za používání bota?


ja tu vetu taky moc nechapu sad.gif

vysvetli plx smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 29 2007 02:22pm
Quote (hero_cz @ Tue, May 29 2007, 08:17pm)
Quote (Esantin @ Tue, 29 May 2007, 21:06)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:55pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 29 2007, 07:50pm)
Quote (sapier @ Tue, May 29 2007, 07:48pm)
a mi hackl cd key al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it


to znamená?


ze se na ten klic nedostane ikdyz ho ma biggrin.gif


tak to chápu, ale tohle nechápu:
al hodil jsem tam 24/7 bota takze np gg it
jako že ti blokli key za používání bota?


ja tu vetu taky moc nechapu sad.gif

vysvetli plx smile.gif


to znamena, ze ten key je loggnutej 24hodin 7 dni v tydnu na bn, tzn, ze pokud nebude nejakej problem u banicka, tak se s tim keyem nenaloguje nikdo jinej, i kdyz ho ma smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 29 2007 02:29pm
Quote (unknown_spirit @ Tue, 29 May 2007, 20:23)
Quote (hero_cz @ Tue, 29 May 2007, 19:20)
asi naky tipek z HCL *-.-
ja bych to nahlasil najaguaropvi
multi acc not alloved!!!!!

JE TO TIIIIIPEK!!!!1!1!1!!1!


OK
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll