a to ste jeste nevideli me z pohledu zepredu a nagelovanou hlavou

Quote (Leri @ Mon, May 28 2007, 06:10pm)
Nejvetsi diskant je urcite lynx, stale ho vidim projizdet topicy, a nikdy nic nepise

sakra jsi asi rychlejsi, nejak jsem to nestihl

Quote (CarodeJ @ Mon, May 28 2007, 06:12pm)
mozna by stalo za to zminit, ze o to nemusi byt zajem

se ani nedivim
This post was edited by xLYNXx on May 28 2007 12:13pm