d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hledam Uber Team > lidi nesmejte se mi sem luma...
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 28 2007 11:24am
Quote (alda @ Mon, 28 May 2007, 19:09)
Quote (zonta @ Mon, May 28 2007, 05:13pm)
Quote (doobik @ Sun, May 27 2007, 08:32pm)
Ten jeho sign je uplne skvely smile.gif ...


yy


hh to se ti taky libi muj sign ??? lol:D


NENI TO CECH -.-
SPAMER JEDEN
PODTE HO ZFLAMOVAT
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2007 03:52am
Quote (Karbec @ Mon, May 28 2007, 05:24pm)
Quote (alda @ Mon, 28 May 2007, 19:09)
Quote (zonta @ Mon, May 28 2007, 05:13pm)
Quote (doobik @ Sun, May 27 2007, 08:32pm)
Ten jeho sign je uplne skvely smile.gif ...


yy


hh to se ti taky libi muj sign ??? lol:D


NENI TO CECH -.-
SPAMER JEDEN
PODTE HO ZFLAMOVAT


jj do toho biggrin.gif +1
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 29 2007 03:59am
Sorry, ale nechce se mi to èíst celé, takže máš nìkoho aldo?
Pokud by jsi chtìl nekra, tak napiš... smile.gif
btw, taky mám nový avatar smile.gif))
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 29 2007 04:50am
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 11:59am)
Sorry, ale nechce se mi to èíst celé, takže máš nìkoho aldo?
Pokud by jsi chtìl nekra, tak napiš... smile.gif
btw, taky mám nový avatar smile.gif))


moc hezkej sign po mature taky udelam update
btw potrebuju dva paly myslim ze jednoho cs a jednoho babu
+sebe jeste vylepsit

This post was edited by alda on May 29 2007 04:52am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 29 2007 05:49am
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 10:50am)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 11:59am)
Sorry, ale nechce se mi to èíst celé, takže máš nìkoho aldo?
Pokud by jsi chtìl nekra, tak napiš... smile.gif
btw, taky mám nový avatar smile.gif))


moc hezkej sign po mature taky udelam update
btw potrebuju dva paly myslim ze jednoho cs a jednoho babu
+sebe jeste vylepsit


jak budeš chtit expit char tak mi napiš taky pùjdu biggrin.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 29 2007 08:53am
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 10:50am)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 11:59am)
Sorry, ale nechce se mi to èíst celé, takže máš nìkoho aldo?
Pokud by jsi chtìl nekra, tak napiš... smile.gif
btw, taky mám nový avatar smile.gif))


moc hezkej sign po mature taky udelam update
btw potrebuju dva paly myslim ze jednoho cs a jednoho babu
+sebe jeste vylepsit


ok, az jej budeš mít, tak mi snadpak pøíjdeš pomoct, 8lvl a jdu to zkusit... Ale potøebuju krytí, nekdo musí vzít moji mrtvolku huh.gif dry.gif sleep.gif hug.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 29 2007 09:52am
hhh ok mno podle speeda bych prezil ale to je cele biggrin.gif asi bych oddelal skillery a hodil si tam charmen na rezi ale hafo biggrin.gif a osm lvl budes mit hned ..... bude me zajimat jestli si das ubery.. ale sebo ja tu mluvim o uber teamy na delani uber lvl ne o uberovani na charmy smile.gif nevim jestli si to tak myslel... jako charmen sou lakave.... ale uber lvl je lepsi aspon bych to chtel umet

This post was edited by alda on May 29 2007 09:54am
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 29 2007 10:04am
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:52pm)
hhh ok mno podle speeda bych prezil ale to je cele biggrin.gif asi bych oddelal skillery a hodil si tam charmen na rezi ale hafo biggrin.gif a osm lvl budes mit hned ..... bude me zajimat jestli si das ubery.. ale sebo ja tu mluvim o uber teamy na delani uber lvl ne o uberovani na charmy smile.gif nevim jestli si to tak myslel... jako charmen sou lakave.... ale uber lvl je lepsi aspon bych to chtel umet


No já spíš tedka uvazuju o tech charmach, potøebuju si nìjak vydìlat bo chci soso pøevlíct do nového, ten nekro nemusí být špatnej, ale má to jeden háèek, celkem dost velkej... Potøebuju Cham + Sur + Io + Lo biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 29 2007 10:11am
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 06:04pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:52pm)
hhh ok mno podle speeda bych prezil ale to je cele biggrin.gif asi bych oddelal skillery a hodil si tam charmen na rezi ale hafo biggrin.gif a osm lvl budes mit hned ..... bude me zajimat jestli si das ubery.. ale sebo ja tu mluvim o uber teamy na delani uber lvl ne o uberovani na charmy smile.gif nevim jestli si to tak myslel... jako charmen sou lakave.... ale uber lvl je lepsi aspon bych to chtel umet


No já spíš tedka uvazuju o tech charmach, potøebuju si nìjak vydìlat bo chci soso pøevlíct do nového, ten nekro nemusí být špatnej, ale má to jeden háèek, celkem dost velkej... Potøebuju Cham + Sur + Io + Lo biggrin.gif

ma to dva hacky potrebujes skillery a cham sur io lo:D
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 29 2007 10:12am
Quote (Runn3r @ Tue, May 29 2007, 11:49am)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 10:50am)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 11:59am)
Sorry, ale nechce se mi to èíst celé, takže máš nìkoho aldo?
Pokud by jsi chtìl nekra, tak napiš... smile.gif
btw, taky mám nový avatar smile.gif))


moc hezkej sign po mature taky udelam update
btw potrebuju dva paly myslim ze jednoho cs a jednoho babu
+sebe jeste vylepsit


jak budeš chtit expit char tak mi napiš taky pùjdu biggrin.gif


Lol runnere ? multi ? smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll