Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:52pm)
hhh ok mno podle speeda bych prezil ale to je cele

asi bych oddelal skillery a hodil si tam charmen na rezi ale hafo

a osm lvl budes mit hned ..... bude me zajimat jestli si das ubery.. ale sebo ja tu mluvim o uber teamy na delani uber lvl ne o uberovani na charmy

nevim jestli si to tak myslel... jako charmen sou lakave.... ale uber lvl je lepsi aspon bych to chtel umet
No já spíš tedka uvazuju o tech charmach, potøebuju si nìjak vydìlat bo chci soso pøevlíct do nového, ten nekro nemusí být špatnej, ale má to jeden háèek, celkem dost velkej... Potøebuju Cham + Sur + Io + Lo