Quote (zerkii @ Sun, 27 May 2007, 12:56)
paranoidní ANTIFA
Paranoidní ANTIFA? Mozna jo, mozna ne, ale imho nacci jsou svine mnohem vetsi. Vsichni jsou chytri jak baterky, ale aby se opravdu ZAMYSLELI nad tím co hlasaji a za co se bijou tak to nehrozi... Kolik NeoNazi myslis ze vi jak to opravdu bylo za 2WW? Kolik z nich myslis ze nekdy navstivilo Osvetim, kouklo na dokument o Hitlerovi nebo Musolinnim nebo si o nich neco precetli? 50%+ nacku jsou vymlete hlavy, kteri si mysli ze jsou drsni kdyz muzou poradne nekoho zmlatit baseballkama... Myslis ze je normalni hazet do baru slzak a mlatit lidi kteri vybehnou ven? Nackum to normalni prijde... Kamosi z ANTIFY kteri na tom konciku byli meli jenom stesti ze sla kolem parta metalistu kteri jim pomohli... Klidne si o me mysli co chces, ale nez zacnes na neco nasazovat a nekoho odsuzovat tak ho nejdriv zkus poznat... Jinak ja osobne neresim kdo je co, dokud se chova jako clovek a ne jako hovado/zvire/idiot (nehodici se skrtnete)...
Jinak Hip Hop jako takovy si ve velmi vyjimecych pripadech i poslechnu a to i presto ze jsem "smradlavý vychlastanec s hárem az na zem, zarostlé prase oháknuté v kozených hadrech i kdyz je venku 30 ° C, kteøé poslouchá metal a podobné odnoze." - promin Jirko, ale tohle jsi celkem vystihl, i takovi jsou nekteri metalisti

(ve skutecnosti piju jenom cervene vino a obcas pivko, smrdim velmi malo, obcas se i oholim, kuzi nosim jenom na jare a na podzim, protoze to nepromoka

a kdyz je venku 30°C tak vetsinou odlozim i cernou

ale musim se priznat ze posloucham metal a podobne odnoze

)... GANXTAS jsou podle me jenom dalsi "frakce" ktera se snazi vypadat cool a udela pro to cokoliv... Takove lidi proste neresim, dokud se nezacnou srat oni do me...