d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > O_o Hip Hop Topic > Hip hop, dont stop
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 27 2007 07:57am
Quote (Esantin @ Sun, 27 May 2007, 12:43)
btw zerkii ty seš nácek / skinhýd ?


Nejsem ofc, jsem normální kluk.

Asi vám sem budu muset hodit nìjaký moje SEXY fota! biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 27 2007 08:09am
Quote (zerkii @ Sun, May 27 2007, 01:57pm)
Quote (Esantin @ Sun, 27 May 2007, 12:43)
btw zerkii ty seš nácek / skinhýd ?


Nejsem ofc, jsem normální kluk.

Asi vám sem budu muset hodit nìjaký moje SEXY fota! biggrin.gif


jj smile.gif GIEB
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 27 2007 09:01am
Quote (zerkii @ Sun, 27 May 2007, 12:56)
paranoidní ANTIFA

Paranoidní ANTIFA? Mozna jo, mozna ne, ale imho nacci jsou svine mnohem vetsi. Vsichni jsou chytri jak baterky, ale aby se opravdu ZAMYSLELI nad tím co hlasaji a za co se bijou tak to nehrozi... Kolik NeoNazi myslis ze vi jak to opravdu bylo za 2WW? Kolik z nich myslis ze nekdy navstivilo Osvetim, kouklo na dokument o Hitlerovi nebo Musolinnim nebo si o nich neco precetli? 50%+ nacku jsou vymlete hlavy, kteri si mysli ze jsou drsni kdyz muzou poradne nekoho zmlatit baseballkama... Myslis ze je normalni hazet do baru slzak a mlatit lidi kteri vybehnou ven? Nackum to normalni prijde... Kamosi z ANTIFY kteri na tom konciku byli meli jenom stesti ze sla kolem parta metalistu kteri jim pomohli... Klidne si o me mysli co chces, ale nez zacnes na neco nasazovat a nekoho odsuzovat tak ho nejdriv zkus poznat... Jinak ja osobne neresim kdo je co, dokud se chova jako clovek a ne jako hovado/zvire/idiot (nehodici se skrtnete)...

Jinak Hip Hop jako takovy si ve velmi vyjimecych pripadech i poslechnu a to i presto ze jsem "smradlavý vychlastanec s hárem az na zem, zarostlé prase oháknuté v kozených hadrech i kdyz je venku 30 ° C, kteøé poslouchá metal a podobné odnoze." - promin Jirko, ale tohle jsi celkem vystihl, i takovi jsou nekteri metalisti laugh.gif (ve skutecnosti piju jenom cervene vino a obcas pivko, smrdim velmi malo, obcas se i oholim, kuzi nosim jenom na jare a na podzim, protoze to nepromoka smile.gif a kdyz je venku 30°C tak vetsinou odlozim i cernou laugh.gif ale musim se priznat ze posloucham metal a podobne odnoze smile.gif )... GANXTAS jsou podle me jenom dalsi "frakce" ktera se snazi vypadat cool a udela pro to cokoliv... Takove lidi proste neresim, dokud se nezacnou srat oni do me...
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 27 2007 09:29am
ANTIFA paranoidní je, to mi nikdo nevymluví. smile.gif

Jinak víceménì souhlasim, taky jsem tady myšlenku NS nebo neo-nacisty nijak neobhajoval a TS si budu v klidu nosit dál, pže jsou to prostì skvìlý hardy. wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 27 2007 09:49am
btw myslim, že fašistický symboly byly ukradený jiným kulturám
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 27 2007 10:01am
tolik stranek o nicem, neustaly zbytecny flame smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 27 2007 10:23am
Quote (CarodeJ @ Sun, May 27 2007, 04:01pm)
tolik stranek o nicem, neustaly zbytecny flame smile.gif


jako skoro celý cze / svk forum biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 27 2007 10:25am
Quote (Esantin @ Sun, 27 May 2007, 18:23)
Quote (CarodeJ @ Sun, May 27 2007, 04:01pm)
tolik stranek o nicem, neustaly zbytecny flame smile.gif


jako skoro celý cze / svk forum biggrin.gif


VOCUH biggrin.gif

This post was edited by M0f0 on May 27 2007 10:25am
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 27 2007 10:32am
Quote (Esantin @ Sun, 27 May 2007, 16:49)
btw myslim, že fašistický symboly byly ukradený jiným kulturám


Pravda, napøíklad Swastika je stará asi 7k let. Nìmci se taky hodnì obraceli k Nordický mytologii, nìkterý runy z ní, který používala Nìmecká øíše za 2WW jsou i v Diablu. smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 27 2007 10:41am
Quote (zerkii @ Sun, 27 May 2007, 18:32)
Quote (Esantin @ Sun, 27 May 2007, 16:49)
btw myslim, že fašistický symboly byly ukradený jiným kulturám


Pravda, napøíklad Swastika je stará asi 7k let. Nìmci se taky hodnì obraceli k Nordický mytologii, nìkterý runy z ní, který používala Nìmecká øíše za 2WW jsou i v Diablu. smile.gif


aha, takze to ich ospravedlnuje, tak potom OK

inak naj hip hop na slovensku robia aj tak punkeri

http://www.youtube.com/watch?v=6UCpcKThiWw
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll