d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Naruto > Vše o narutovi/pokec/atd
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 22 2007 11:06am
ohmy.gif blink.gif voni usekavaj jo Oo sem ani nevedel :/
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 22 2007 11:57am
Quote (M0f0 @ Tue, May 22 2007, 11:52am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 22 May 2007, 11:56)
Quote (M0f0 @ Tue, May 22 2007, 08:47am)
Quote (Nipik @ Tue, 22 May 2007, 08:30)
biggrin.gif no jo no jetix je hold gozu .. d-lol.gif


jetix = crap, anime+ ownz


lol jetix > all biggrin.gif


jetix icon_pointr.gif pre deti
anime+ icon_pointr.gif zacina vysielat az od 20:00 biggrin.gif


ja jsem ete dite tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 22 2007 12:03pm
A jA tAkY tongue.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 22 2007 02:10pm
nj, sry hosanci som zabudol biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 22 2007 02:52pm
^^
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 23 2007 03:56pm
http://www.youtube.com/watch?v=6ir6o68lVs0
èuète.....
jako jen tak for fun sem se koukl po movie 4 naruto tady link to vypadá jako høbitov a jako že naruto za klepe baèkorama .... to mi poser
nìják mi z toho není dobøe......
no nic radši se budu vìnovat serialu a tímhle si lámat hlavu nebudu pfffffffffff!!!
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 7 2007 04:46pm
undeate projevuju zájem zkusit bleach nevíš kde najdu všechny díly eng sub? a struènì o èem to je? kímoš mi to trochu vysvìtloval a zní to zajímavì
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 8 2007 02:09am
Quote (Lua @ Thu, Jun 7 2007, 10:46pm)
undeate projevuju zájem zkusit bleach nevíš kde najdu všechny díly eng sub? a struènì o èem to je? kímoš mi to trochu vysvìtloval a zní to zajímavì


www.crunchyroll.com

jak rikam, prvnich 20 dilu je na hovno, ale musis videt abys vedel zacatek. Pak od 2x dila je to dobry pak se do toho dostanes a zacne te to bavit vic nez naruto smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 8 2007 06:57am
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 8 2007, 08:09am)
Quote (Lua @ Thu, Jun 7 2007, 10:46pm)
undeate projevuju zájem zkusit bleach nevíš kde najdu všechny díly eng sub? a struènì o èem to je? kímoš mi to trochu vysvìtloval a zní to zajímavì


www.crunchyroll.com

jak rikam, prvnich 20 dilu je na hovno, ale musis videt abys vedel zacatek. Pak od 2x dila je to dobry pak se do toho dostanes a zacne te to bavit vic nez naruto smile.gif


uvidim du na to smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 8 2007 03:18pm
pojdte vsichni hrat naruto-arena.com

GOZU HRA biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll