Quote (Leri @ Mon, 21 May 2007, 15:14)
TOKYO WARHEART
E: Hi Reape

Hie Leri, jo Japonsko a Finsko jsou dve velmi lakave zeme aspon pro me urcite
letos možná pojedu do Finska na Rock to the River (relativne maly festak - na finske pomery - na kterem hravaji treba sonata arctica, twilightning nebo helloween

) protoze muj kamos se s klukama z Twilightningu zna (tak jsem se k nim vlastne dostal ja

)a snad bude mit v aute misto