d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lidi Kam Chodite Nejcasteji Na Mf > thx
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 20 2007 12:52pm
Quote (fifky-OVA @ Sun, 20 May 2007, 18:09)
Quote (alda @ Sun, May 20 2007, 04:08pm)
hmm ja si myslel ze je na neco .. tak co kurna potrebuju na to aby mi neco padlo krom stesti biggrin.gif pac me padne jedna vec z 1000 her


to jsi na tom jako ja.. v tom pripade ti radim skoncit ( tak jako ja !! ) a usetrit si nervy s tak skurvenou hrou jako je Diablo 2 : Lord Of Destruction


moje rec , me taky nikdy nic nepadlo .. a mam dobrou mf soso
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 20 2007 12:56pm
Quote (Karbec @ Sun, May 20 2007, 06:52pm)
Quote (fifky-OVA @ Sun, 20 May 2007, 18:09)
Quote (alda @ Sun, May 20 2007, 04:08pm)
hmm ja si myslel ze je na neco .. tak co kurna potrebuju na to aby mi neco padlo krom stesti biggrin.gif pac me padne jedna vec z 1000 her


to jsi na tom jako ja.. v tom pripade ti radim skoncit ( tak jako ja !! ) a usetrit si nervy s tak skurvenou hrou jako je Diablo 2 : Lord Of Destruction


moje rec , me taky nikdy nic nepadlo .. a mam dobrou mf soso


ja jsem mel i gosu palu a prd tongue.gif
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
May 20 2007 02:58pm
cs
travi

ostatne nechodim odkedy som prestal pouzivat mh
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
May 20 2007 03:04pm
nejcasteji chodim mf na jsp smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 20 2007 11:26pm
btw chodim .. countess , andy , summo , travi,mef . dia , shenkzor , nithalk , baal tongue.gif
tak 7× zasebou.. pak me to prestane bavit
nebo si dam hodnekrat dia

This post was edited by Karbec on May 20 2007 11:26pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 21 2007 02:48am
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 05:26am)
btw chodim .. countess , andy , summo , travi,mef . dia , shenkzor , nithalk , baal tongue.gif
tak 7× zasebou.. pak me to prestane bavit
nebo si dam hodnekrat dia


asi tak.. kdo se s tim furt ma srat.. tongue.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 21 2007 06:29am
Quote (Karbec @ Mon, May 21 2007, 05:26am)
btw chodim .. countess , andy , summo , travi,mef . dia , shenkzor , nithalk , baal tongue.gif
tak 7× zasebou.. pak me to prestane bavit
nebo si dam hodnekrat dia


este eldrichtzor ... ty nithalku
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 21 2007 08:19am
døíve sem chodil 100 * baala a padl prd, potom sem si zašel jednou na andy nm a hned mi padl soj, prostì je to o štìstí..
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 21 2007 12:07pm
countess/pit/andy
summoner/duriel
councils/mefisto
chaos/hellforge
eldritch/shenk/nitha/baal
toto chodim mf mam uz 221 biggrin.gif (ku*evky malo ale to je jedno) runes mno runovat muzu do zblazneni leri ale potrebuju dva CDKEYe abych se mohl protahovat...
sobe diky za upozorneni ale ja to vim uz si mi to rikal tongue.gif
fifky-OVA hhhhmoc smejsnej sig biggrin.gif
NestorQuinn jestli hraje a nebo chatuje reknete mu ze je to nej pohadkar na svete biggrin.gif
Esantin taky si to myslim a pokud uvidis na batlaci acc samved pripomen se biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 21 2007 12:11pm
Quote (alda @ Mon, 21 May 2007, 20:07)
countess/pit/andy
summoner/duriel
councils/mefisto
chaos/hellforge
eldritch/shenk/nitha/baal
toto chodim mf mam uz 221 biggrin.gif (ku*evky malo ale to je jedno) runes mno runovat muzu do zblazneni leri ale potrebuju dva CDKEYe abych se mohl protahovat...
sobe diky za upozorneni ale ja to vim uz si mi to rikal tongue.gif
fifky-OVA hhhhmoc smejsnej sig biggrin.gif
NestorQuinn jestli hraje a nebo chatuje reknete mu ze je to nej pohadkar na svete biggrin.gif
Esantin taky si to myslim a pokud uvidis na batlaci acc samved pripomen se biggrin.gif


ME NIC NENAPISES?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345616Next
Add Reply New Topic New Poll