Quote (Leri @ Sun, May 20 2007, 07:54pm)
Quote (Esantin @ Sun, May 20 2007, 07:31pm)
btw odkud máš soje?
duporz?
to je jedno, hlavni je ze vsichni nechutne zbohatneme!
nevim jak chces zbohatnout na 1-10 annich

zbohatnout se dá nice .... dal bych taky ale na tuhle sem unlucky