Quote (hero_cz @ Wed, May 9 2007, 06:32pm)
Quote (Esantin @ Wed, 9 May 2007, 19:27)
Quote (hero_cz @ Wed, May 9 2007, 06:26pm)
Quote (doobik @ Wed, 9 May 2007, 17:26)
Ty tam ani nejsi :) ...
ted uz ne .)
lul, why?
asi pujdu brzo do olybaal guildu ke kroldu .)
pojd taky..
ale az sezenu 50 fg .)
kdyz mi to calnes tak kldne, ee me se u justice libi a vik je taky v pohode :D
to je slovo chlapa.. myslim ze neni duvod vodchazet..