TV: House M.D. (jediny duvod proc zapinam pravidelne TV, jinak k bedne ani nepachnu)
PC/NB: Red Dwarf, Ragnarok (jedine Anime co se mi libi), Simpsons + Futurama
Lost + PB me vubec nezajima, nijak me to nechytlo
edit: jo a jako malej jsem strasne zral Teenage Mutant Ninja Turtles, ze Sobe?
This post was edited by MrReaper on May 8 2007 03:25am