Quote (Lua @ Sun, 6 May 2007, 19:54)
Lol jako smeju se celkem solidne slovaci vyhrali diky golu kterej nemel byt ,byl v ofsajdu
nekdo zapiska v hledisti a je vse ok a gol plati vsichni prestali hrat
a ted neuzna gol kterej byl

zatim je to slusnej hokej az na toho picusaka rozhociho
jako fakt prca

skoda se vyjadrovat
edit ale je to jen hra
co sa vzrusujes, v stvrtfinale ked sa hralo u vas kanadan podrazi lasaka za brankou, nasledne dostaneme gol ktory je rozhodujuci a kanada postupuje, nikoho to nezaujima, preco by aj malo? Kanada je pre televizneho divaka atraktivnejsia nez nejake Slovensko. Snad necakas ze rozhodcovia budu robit chyby vzdy iba vo vas prospech? A aj ked David Vyborny "rad porazi ti Slovaky", tak teraz na to nemal. Co tak hladat chybu najprv u seba?
inak si nemozes odpustit, takyto nick mal jeden typek na cs servery vcielka: Jags, Stesti, Nahoda

1. cesky utok