d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hokej
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 6 2007 08:57am
xD ja kukam STV2,lebo maju vacsi obraz+96.6 FM dake radio,ani nevim jake,ale davaju tam hokej...
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 6 2007 09:14am
Komentátoøi ÈT jsou prostì kapacity. smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 6 2007 10:23am
A Klesla už se válí na ledì !! já sem to øikal biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 6 2007 11:01am
no tak stv sa neda porovnavat s ct vramci sportovych prenosov... stv = total amaterizmus

ked ocujem Hajka komentovat jak jaci a te jeho vyroky biggrin.gif rychlo radsej prepnem

Quote
Slovensko- Bielorusko
Lintner- Želal by som si, aby sa aj Marián Hossa rozstrieľal.
Hajko- Popoludnie nedeľnajších prianí...
Lintner- Okrem toho si želám aj vyhrať v lotérii.
Hajko- Tak neviem či ti to želanie môžu naši hokejisti splniť.

Matej Hajko (CZE-SVK):"Naši reprezentanti prvýkrát v modrých dresoch. Tak, keď sú také voňavé a čerstvé, tak verme, že nám prinesú kúsok šťastia."

Pri Gáboríkovom góle na 3:1, CZE-SVK
Matej Hajko:"Kto vie takto trafiť puk, Rišo rátaj."
Rišo Lintner(klasicky lintnerovsky):"Vedel to Pavel Bure, ten už nehrá a už nevím kdo."

Komentator na STV, SVK-USA: "Demitra si este utrie hlavu uterakom a je ucesany."

CAN-BLR po kanadskej sekere do krku:
Hajko: Tak to ani nebola sekera ale rovno gilotína...
Lintner: A to ani Francúzi na týchto MS nehrajú...
Hajko: Ale dosť bolo morbídneho humoru...


to je len maly vycuc biggrin.gif

viac na http://ninajovsvet.okweb.sk/

Ninaj rulez biggrin.gif


e: lol to je smola... smrt takym fanuskom co piskaju z hladiska... stastie vas opusta sad.gif

This post was edited by otko on May 6 2007 11:12am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 6 2007 11:26am
dopíèi co to bylo za gól ? òáká zamindrákovaná malá mrdka zapíská v hledišti a my kùli tomu dostanem gól ? pf. wurf.gif

This post was edited by Sobcz on May 6 2007 11:26am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 6 2007 11:54am
Lol jako smeju se celkem solidne slovaci vyhrali diky golu kterej nemel byt ,byl v ofsajdu
nekdo zapiska v hledisti a je vse ok a gol plati vsichni prestali hrat
a ted neuzna gol kterej byl biggrin.gif zatim je to slusnej hokej az na toho picusaka rozhociho
jako fakt prca biggrin.gif skoda se vyjadrovat

edit ale je to jen hra

This post was edited by Lua on May 6 2007 11:55am
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
May 6 2007 12:12pm
hovada

fandil som zozaciatku samozrejme kanade ale teraz dufam ze im to cesko ukaze
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
May 6 2007 12:57pm
Quote (Lua @ Sun, May 6 2007, 07:54pm)
Lol jako smeju se celkem solidne slovaci vyhrali diky golu kterej nemel byt ,byl v ofsajdu
nekdo zapiska v hledisti a je vse ok a gol plati vsichni prestali hrat
a ted neuzna gol kterej byl biggrin.gif zatim je to slusnej hokej az na toho picusaka rozhociho
jako fakt prca biggrin.gif skoda se vyjadrovat

edit ale je to jen hra


Ako, vas brankar spadne posunie si branku, a v klude hra dalej, aj ked to mal rozhodca asi skor zapiskat

Hlavne ze postupujete aj vy aj my(myslim)...

Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
May 6 2007 01:34pm
Quote (Sobcz @ Sun, 6 May 2007, 17:23)
A Klesla už se válí na ledì !! já sem to øikal biggrin.gif


Jojo, jsem si na tebe pøesnì vzpomnìl. biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 8 2007 05:40am
Quote (Lua @ Sun, 6 May 2007, 19:54)
Lol jako smeju se celkem solidne slovaci vyhrali diky golu kterej nemel byt ,byl v ofsajdu
nekdo zapiska v hledisti a je vse ok a gol plati vsichni prestali hrat
a ted neuzna gol kterej byl biggrin.gif zatim je to slusnej hokej az na toho picusaka rozhociho
jako fakt prca biggrin.gif skoda se vyjadrovat

edit ale je to jen hra


co sa vzrusujes, v stvrtfinale ked sa hralo u vas kanadan podrazi lasaka za brankou, nasledne dostaneme gol ktory je rozhodujuci a kanada postupuje, nikoho to nezaujima, preco by aj malo? Kanada je pre televizneho divaka atraktivnejsia nez nejake Slovensko. Snad necakas ze rozhodcovia budu robit chyby vzdy iba vo vas prospech? A aj ked David Vyborny "rad porazi ti Slovaky", tak teraz na to nemal. Co tak hladat chybu najprv u seba?

inak si nemozes odpustit, takyto nick mal jeden typek na cs servery vcielka: Jags, Stesti, Nahoda icon_pointr.gif 1. cesky utok biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll