Quote (FF-speed @ Tue, 17 Apr 2007, 17:45)
Quote (MrReaper @ Tue, Apr 17 2007, 03:39pm)
berte to takhle... co ji nevisí to už jí pravdìpodobnì upadlo


alebo uschlo

> > # V Pùlnoèním království je princezna na vdávání, nápadníci se
> > jen hrnou.
> > # Princezna si vymínila, ze aby si mohla vybrat toho pravého, musí
> > ses ním
> > projít pøi svitu mìsíce zámeckým parkem.
> > # Potíž je v tom, že z takové procházky se vždy vrátí sama - po
> > princi ani
> > vidu ani slechu. To se rychle rozkøikne a další nápadníci se
> > užnehlásí.
> > # Zoufalý král tedy nechá vyhlásit, ze dá princeznu za ženu a pul
> > království
> > prvnímu, kdo se z té procházky vrátí živ a zdráv.
> > # Pøihlásí se jediný zájemce - Honza.
> > # Jde tedy s princeznou do parku a když pøijdou k jezírku s
> > krokodýly,
> > princezna si sundá z ruky prsten a hodí ho do jezírka.
> > # Nato se otoèí k Honzovi a øíká:
> > # "Vyndej ho !"
> > # Honza si HO vyndá, princezna se radostnì usmìje a øíká:
> > # "No vidíš, a ti ostatní blbci skákali do vody..." #