d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 16 2007 02:47pm
Quote (otko @ Mon, Apr 16 2007, 08:15pm)


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif
hh
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 17 2007 07:20am
Quote (M0f0 @ Tue, Apr 17 2007, 01:12pm)


sad.gif ja sem zrovna jedl wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 17 2007 08:56am
Quote (Karbec @ Tue, 17 Apr 2007, 14:20)
Quote (M0f0 @ Tue, Apr 17 2007, 01:12pm)


sad.gif ja sem zrovna jedl wink.gif
<IMG alt="" src="http://forums.d2jsp.org/html/emoticons/throwup.gif">


paris hilton pwnz
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 17 2007 09:39am
berte to takhle... co ji nevisí to už jí pravdìpodobnì upadlo laugh.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Apr 17 2007 09:45am
Quote (MrReaper @ Tue, Apr 17 2007, 03:39pm)
berte to takhle... co ji nevisí to už jí pravdìpodobnì upadlo laugh.gif


biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 17 2007 10:05am
Quote (FF-speed @ Tue, 17 Apr 2007, 17:45)
Quote (MrReaper @ Tue, Apr 17 2007, 03:39pm)
berte to takhle... co ji nevisí to už jí pravdìpodobnì upadlo laugh.gif


biggrin.gif biggrin.gif


alebo uschlo biggrin.gif


> > # V Pùlnoèním království je princezna na vdávání, nápadníci se
> > jen hrnou.
> > # Princezna si vymínila, ze aby si mohla vybrat toho pravého, musí
> > ses ním
> > projít pøi svitu mìsíce zámeckým parkem.
> > # Potíž je v tom, že z takové procházky se vždy vrátí sama - po
> > princi ani
> > vidu ani slechu. To se rychle rozkøikne a další nápadníci se
> > užnehlásí.
> > # Zoufalý král tedy nechá vyhlásit, ze dá princeznu za ženu a pul
> > království
> > prvnímu, kdo se z té procházky vrátí živ a zdráv.
> > # Pøihlásí se jediný zájemce - Honza.
> > # Jde tedy s princeznou do parku a když pøijdou k jezírku s
> > krokodýly,
> > princezna si sundá z ruky prsten a hodí ho do jezírka.
> > # Nato se otoèí k Honzovi a øíká:
> > # "Vyndej ho !"
> > # Honza si HO vyndá, princezna se radostnì usmìje a øíká:
> > # "No vidíš, a ti ostatní blbci skákali do vody..." #
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 17 2007 01:20pm
Quote (M0f0 @ Tue, 17 Apr 2007, 13:12)


no fuj sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345625Next
Closed New Topic New Poll