Quote (unknown_spirit @ Sat, 16 Jun 2007, 12:39)
Quote (otko @ Sat, 16 Jun 2007, 12:31)
no ja to sledoval ted v patek ve skole jak to tam spolubydlici paril a docela se mi to libilo a bezel to na 1gb ram, integr. graf. 128mb, centrino 1.8 tusim
takze ja to zkusim ted rozchodit na svym notasu v pondeli ve skole mi doveze inst. :>
mne to kamarat predviedol v autobuse a notas isol na baterkach a vobec mu to nesekalo, vypadalo to fajnovo , kua aj ja stu