d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate It
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 20 2007 10:08am
tos to spis posral wink.gif
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Apr 20 2007 10:10am
Quote (Karbec @ Fri, Apr 20 2007, 04:08pm)
tos to spis posral wink.gif



ale no ... sak to som sa len hral prvy krat som mal nato cas sa s tym pohrat tak som skusal co sa dalo a toto vzniklo ja za to nemozem nemam k tomu manual uglyhammer.gif takze ... a nie lahko sa na tom uci na gimp-e takze tak clovek musi niekedy zacat biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 20 2007 10:34am
Quote (adofka @ Fri, Apr 20 2007, 05:10pm)
Quote (Karbec @ Fri, Apr 20 2007, 04:08pm)
tos to spis posral wink.gif



ale no ... sak to som sa len hral prvy krat som mal nato cas sa s tym pohrat tak som skusal co sa dalo a toto vzniklo ja za to nemozem nemam k tomu manual uglyhammer.gif takze ... a nie lahko sa na tom uci na gimp-e takze tak clovek musi niekedy zacat biggrin.gif


kk biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 20 2007 01:29pm
Quote (Karbec @ Fri, Apr 20 2007, 04:34pm)
Quote (adofka @ Fri, Apr 20 2007, 05:10pm)
Quote (Karbec @ Fri, Apr 20 2007, 04:08pm)
tos to spis posral wink.gif



ale no ... sak to som sa len hral prvy krat som mal nato cas sa s tym pohrat tak som skusal co sa dalo a toto vzniklo ja za to nemozem nemam k tomu manual uglyhammer.gif takze ... a nie lahko sa na tom uci na gimp-e takze tak clovek musi niekedy zacat biggrin.gif


kk biggrin.gif


My brothaaaaaaa Karbec > all
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Apr 22 2007 04:40am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Apr 20 2007, 07:29pm)
Quote (Karbec @ Fri, Apr 20 2007, 04:34pm)
Quote (adofka @ Fri, Apr 20 2007, 05:10pm)
Quote (Karbec @ Fri, Apr 20 2007, 04:08pm)
tos to spis posral wink.gif



ale no ... sak to som sa len hral prvy krat som mal nato cas sa s tym pohrat tak som skusal co sa dalo a toto vzniklo ja za to nemozem nemam k tomu manual uglyhammer.gif takze ... a nie lahko sa na tom uci na gimp-e takze tak clovek musi niekedy zacat biggrin.gif


kk biggrin.gif


My brothaaaaaaa Karbec > all



no co nwm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 22 2007 05:50am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Apr 20 2007, 08:29pm)
Quote (Karbec @ Fri, Apr 20 2007, 04:34pm)
Quote (adofka @ Fri, Apr 20 2007, 05:10pm)
Quote (Karbec @ Fri, Apr 20 2007, 04:08pm)
tos to spis posral wink.gif



ale no ... sak to som sa len hral prvy krat som mal nato cas sa s tym pohrat tak som skusal co sa dalo a toto vzniklo ja za to nemozem nemam k tomu manual uglyhammer.gif takze ... a nie lahko sa na tom uci na gimp-e takze tak clovek musi niekedy zacat biggrin.gif


kk biggrin.gif


My brothaaaaaaa Karbec > all


yeah nigga.. btw chod castejc na icq , mam ten crap sig .. ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll