Quote (FF-speed @ Wed, Apr 11 2007, 10:20pm)
Quote (thebiss @ Wed, Apr 11 2007, 04:15pm)
Ja jsem taky inactive a TT porad mam. Hledal bych pricinu jinde ,)
a napadá tì jiný dùvod Tebi ?

ja jsem az priliz inactive, abych byl v obraze... od toho tu jste vy, aby jste to vystourali