d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kua Nejede Mi Dia > pomoc
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2007 09:31am
Fakt curaci, s prominutim, na Blizzardu !

This post was edited by Sebasti on Apr 8 2007 09:32am
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Apr 9 2007 02:19am
Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 07:07pm)
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?


tak mì tonakazilo taky biggrin.gif hh

This post was edited by exe.NoMore on Apr 9 2007 02:19am
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 9 2007 02:32am
Quote (exe.NoMore @ Mon, 9 Apr 2007, 10:19)
Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 07:07pm)
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?


tak mì tonakazilo taky biggrin.gif hh


hrejte us east
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Apr 9 2007 04:29am
Quote (palec @ Mon, Apr 9 2007, 08:32am)
Quote (exe.NoMore @ Mon, 9 Apr 2007, 10:19)
Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 07:07pm)
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?


tak mì tonakazilo taky biggrin.gif hh


hrejte us east


HRjau ele druid lvl 75 hh biggrin.gif full equip biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 9 2007 07:08am
Quote (exe.NoMore @ Mon, Apr 9 2007, 10:29am)
Quote (palec @ Mon, Apr 9 2007, 08:32am)
Quote (exe.NoMore @ Mon, 9 Apr 2007, 10:19)
Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 07:07pm)
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?


tak mì tonakazilo taky biggrin.gif hh


hrejte us east


HRjau ele druid lvl 75 hh biggrin.gif full equip biggrin.gif


nn u sax okurák biggrin.gif
Member
Posts: 4,232
Joined: Dec 22 2005
Gold: 2,700.00
Warn: 10%
Apr 9 2007 11:40am
hh aspoò nejsem sám komu to nejede biggrin.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 9 2007 11:43am
Quote (Lua @ Mon, 9 Apr 2007, 14:08)
nn u sax okurák biggrin.gif
pise se to s "U"

Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 9 2007 11:53am
LUA JE PEDOFIL, OKP JE VELBLOUD A JÁ SEM BÙH.

MN2 DIABLO JEDE!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll