Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 07:07pm)
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?
tak mì tonakazilo taky
hh This post was edited by exe.NoMore on Apr 9 2007 02:19am