Quote (undead_lord @ Wed, 28 Mar 2007, 20:58)
nechapu proc to v novinach tak nafoukli. Stejne i fotbalisti jsou lidi, ...
Fotbalisti ano, ale tohle jsou top hráči, reprezentanti naší republiky, byl mezi nima i kapitán týmu, který má jít všem příkladem a ještě nám všem následně lhali. Já osobně bych je vyhodil ani by nemrkli, stejně jako to bylo u Švédský reprezentace.
to ze jsou reprezentanti prece neznamena, ze si nemohou zasukat omfg. Maji snad zastupovat narod nesukancu?