d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Kypr Vs. Česká Republika > Fotbal - kvalifikační utkání o ME.
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 28 2007 02:43pm
souhlas xd
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 10 2007 11:53am
U MĚ VYHRÁL KOPR
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 10 2007 11:54am
Quote (z3r0. @ Tue, Apr 10 2007, 06:53pm)
U MĚ VYHRÁL KOPR


vtipálek ehm
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 10 2007 02:24pm
Quote (zerkii @ Wed, Mar 28 2007, 08:09pm)
Quote (undead_lord @ Wed, 28 Mar 2007, 20:58)
nechapu proc to v novinach tak nafoukli. Stejne i fotbalisti jsou lidi, ...


Fotbalisti ano, ale tohle jsou top hráči, reprezentanti naší republiky, byl mezi nima i kapitán týmu, který má jít všem příkladem a ještě nám všem následně lhali. Já osobně bych je vyhodil ani by nemrkli, stejně jako to bylo u Švédský reprezentace.


to ze jsou reprezentanti prece neznamena, ze si nemohou zasukat omfg. Maji snad zastupovat narod nesukancu?

This post was edited by undead_lord on Apr 10 2007 02:25pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 10 2007 02:31pm
Quote (undead_lord @ Tue, 10 Apr 2007, 21:24)
to ze jsou reprezentanti prece neznamena, ze si nemohou zasukat omfg. Maji snad zastupovat narod nesukancu?


To samozřejmě ano, ale ne před zápasem. Tímhle ledatak ukázali, že jim je národ/nároďák u prdele.
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 10 2007 02:36pm
Quote (zerkii @ Tue, Apr 10 2007, 08:31pm)
Quote (undead_lord @ Tue, 10 Apr 2007, 21:24)
to ze jsou reprezentanti prece neznamena, ze si nemohou zasukat omfg. Maji snad zastupovat narod nesukancu?


To samozřejmě ano, ale ne před zápasem. Tímhle ledatak ukázali, že jim je národ/nároďák u prdele.


tim chteli proste oslavit zapas, ktery vyhrali ...
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 10 2007 09:27pm
Quote (undead_lord @ Tue, Apr 10 2007, 09:36pm)
Quote (zerkii @ Tue, Apr 10 2007, 08:31pm)
Quote (undead_lord @ Tue, 10 Apr 2007, 21:24)
to ze jsou reprezentanti prece neznamena, ze si nemohou zasukat omfg. Maji snad zastupovat narod nesukancu?


To samozřejmě ano, ale ne před zápasem. Tímhle ledatak ukázali, že jim je národ/nároďák u prdele.


tim chteli proste oslavit zapas, ktery vyhrali ...


Ehm poloz si otazku "jak moc to bylo pred zapasem?"

Udelali z toho akorat moc velke divadlo jako obvykle a docela si na tom nahrabali.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll